Hem kutlama hem veda

2017-12-08    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-12-08
.stripslashes($urun->baslik).

Yıllardır birbirinden güzel organizasyonlara ev sahipliği yapan, çok sayıda çiftin mutluluğuna şahitlik eden Club Bithynia, kapanışını Cumhuriyet Balosu ile yaptı. Kocaeli Sanayi Odası tarafından ek bina yapımı için yıkılacak olan mekanın işletmecisi Mehmet Özel ve halkla ilişkiler sorumlusu Zeynep Yalaz Danacı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen baloya 150’ye yakın davetli katıldı. Türk bayraklarıyla donatılan ve kırmızı çiçeklerle süslenen mekan davetlilerden tam not alırken, Cumhuriyet’in 94. yılı adına yakışır güzellikte kutlandı.

ATA’NIN SEVDİĞİ ŞARKILAR


Gecenin ilk saatlerinde, aynı zamanda hemşerimiz olan ünlü klarnet virtüözü Türkan Kandıralı ve Grup Maksim sahne aldı. Geceye katılan davetliler ‘Çanakkale’ ve ‘Sarı Gelin’ türküsünü Türkan Kandıralı’nın eşsiz yorumuyla dinlerken, alkışlarla kendisine eşlik etmeyi de ihmal etmedi. Gecenin ilerleyen saatlerinde sahne alan Oktay Yıldırım ise seslendirdiği hareketli parçalarla davetlileri oldukça keyiflendirdi. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği şarkıları da seslendiren Oktay Yıldırım, konukların beğenisini topladı.

TÜRK BAYRAKLARIYLA...


Şarkılara hep bir ağızdan eşlik eden davetliler, kadehlerini sık sık Mustafa Kemal Atatürk’ün şerefine kaldırdı. ‘Bir Başkadır Benim Memleketim’ ve ‘İzmir Marşı’nda ise salonun her köşesinde Türk bayrakları dalgalandı. Kendini hareketli parçaların ritmine kaptıran davetliler soluğu sahnede alarak bol bol göbek attı.Oyun havaları eşliğinde pisti dolduran davetlilerin keyfine diyecek yoktu. Cumhuriyet’in 94. yılını büyük bir coşkuyla kutlayan davetliler, eğlence hayatına ara veren Club Bithynia’ya da veda etti.

 

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.