Hayat oyunundaki rol arkadaşını buldu... Aydın Sigalı dünya evine girdi!

2016-10-08    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-10-08
.stripslashes($urun->baslik).
    • Didem KÖSEOĞLU

 

Kocaeli Büyükşehir Şehir Tiyatroları’nın sevilen oyuncusu ve televizyon dizilerinin aranan ismi Aydın Sigalı, hayatını moda tasarımcısı Dinçer Yılmaz ile birleştirerek evliler kervanına katıldı.

Şehir Tiyatroları’ndaki başarılı kariyeriyle ilimizde, rol aldığı televizyon dizilerindeki performansıyla da ülke genelinde geniş bir hayran kitlesinin sahibi olan Aydın Sigalı ve ünlü modacı Cemil İpekçi’nin  moda tasarımcısı olan eski asistanı Dinçer Yılmaz’ın düğünü İzmit Yelken Kulübü’nde gerçekleşti.

Ortak arkadaşları aracılığıyla bundan 3 yıl önce tanışan mutlu çift, birlikteliklerini yakın dostlarının katıldığı şık bir düğünle taçlandırdı.

Seçkin bir davetli topluluğunun katıldığı düğünde, sanat dünyasının tanınan isimleri de çifti yalnız bırakmadı.

 

ZEVKİNİ DÜĞÜNÜNE YANSITTI

Sekiz yıl Cemil İpekçi’nin asistanlığını yaptıktan sonra, 6 yıl da Osmanlı Takı’nın baş tasarımcısı olarak çalışan Dinçer Yılmaz, sanatçı kişiliğini düğününe de yansıttı.

Düğünün tüm organizasyonunu üstlenen güzel gelin, bu en mutlu gününde yine kendisinin tasarlayıp diktiği oldukça sade ve şık bir gelinlik giydi.

Ayakkabısından çiçeğine, nikah şekerinden saçındaki tokalara kadar her ayrıntıda imzası olan Dinçer Hanım, gece boyunca sempatik ve samimi tavırlarıyla da davetlilerin gönlünü fethetti.

 

AŞK DOLU DAKİKALAR

Düğünün gerçekleştiği mekana yelkenliyle gelen çift, salona alkışlar eşliğinde dans ederek girdi.

Düğünde, Aydın Sigalı’nın, kendisi gibi tiyatro oyuncusu olan yeğeni Aytek Mete Elgün’ün de içinde bulunduğu ‘Son Teklif’ isimli müzik grubu sahne aldı.

Aydın Sigalı’nın yeğeninin elinden kaptığı mikrofonla eşinin gözlerinin içine bakarak ‘Bana Yeniden şarkılar Söyleten Kadın’ şarkısını seslendirmesi ise salonda aşk dolu anların yaşanmasına neden oldu.

Eğlencenin hiç bitmediği gecenin ilerleyen saatlerinde, ilimizin sevilen sanatçılarından Bülent Tamer de sahne aldı.

Düğün sonunda Kocaeli Life’a bir açıklama yapan Aydın Sigalı, “Ayvalık’ta yapacağımız balayından sonra, ben yeni dizimiz ‘Family’ için kamera karşısında olacağım.

Dinçer Hanım ise bundan sonra tasarımlarını, ‘By Dinçer’ markası altında Kocaelililer için yapacak” dedi.

NASIL ARANDI: #Aydın Sigali # Cemil İpekçi # Dinçer Yılmaz

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.