Hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor; Ayşe Sayan

2018-05-10    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-05-10
.stripslashes($urun->baslik).

En özel gününüze hazırlanırken hiçbir şey düşünmemek, sadece sevdiklerinizle o güzel anların tadını çıkarmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Ayşe Sayan Organizasyon, ‘Masal Wedding’ markasıyla söz, nişan, kına gecesi, düğün, sünnet düğünü gibi her türlü organizasyonu en ince ayrıntısına kadar planlıyor ve kusursuz bir şekilde uygulayarak mutluluğunuza mutluluk katıyor. Organizasyonun yanı sıra kına kaftanından gelin çiçeğine, masa süslemeden kişiye özel nakışlı sabahlığa kadar ihtiyaç duyacağınız her ayrıntıyı kapı kapı gezmeden, tek çatı altında bulma imkanı da sunuyor. Yapmanız gereken tek şey; Ayşe Sayan’ın kapısını çalmak olacak. Siz hayalinizi anlatacaksınız, Ayşe Sayan gerçeğe dönüştürecek.

 

4 YIL ÖNCE BAŞLADI

Ayşe Sayan Organizasyon bundan 4 yıl önce kuruldu. Hazır giyim üzerine 3 yıl, tasarım üzerine de bir yıl eğitim alan Ayşe Sayan tam atölye açmaya niyetlenmişken, kendisini kına organizasyonu yaparken buldu. Gittiği bir kına gecesinde yaşanan aksaklıklar üzerine böyle bir karar veren, tekstil sektöründen vazgeçip organizasyon sektörüne yönelen Ayşe Sayan, işe kına organizasyonları yaparak başladı. Gelin adayının en önemli gecelerinden biri olan ve geleneklerimizde de yer bulan kına gecesini taçlandırmak için kolları sıvayan Ayşe Sayan, adını kısa sürede duyurmayı başardı. Organizasyon yaparken ‘kaftan’ eksikliğini de gören Ayşe Sayan, bir yıl sonra kendi kaftanlarını üretmeye başladı.

 

MASAL WEDDING

Ayşe Sayan’ın kendi tasarladığı muhteşem kaftanların ünü il sınırlarını dahi aştı. Kına organizasyonlarında ve kaftanda bir marka haline gelen Ayşe Sayan, iki yıl önce düğün organizasyonu da yapmaya başladı. Kınasını yaptığı gelin adaylarının güvenini kazanan, ‘En özel gecemizi başkasına emanet etmek istemiyoruz’ taleplerine kayıtsız kalamayan Ayşe Sayan, ‘Masal Wedding’ markasıyla sektöre hızlı bir giriş yaptı. Ayşe Sayan, kısa sürede Türkiye’nin her yerinde söz, nişan, kına gecesi, nikah, düğün, sünnet düğünü ve kurumsal organizasyonlar da dahil olmak üzere her türlü ihtiyaca tek bir çatı altında cevap verebilen bir organizasyon firması haline geldi.

 

BAŞARININ SIRRI

Ayşe Sayan, başarısının sırrını şu cümlelerle özetliyor: “Yola çıktığımda bu kadar başarılı olacağımı tahmin etmiyordum. Başarımın sırrı, kimseden esinlenmiyor olmam. Kimseyi taklit etmiyor, kendi fikirlerimle ilerlemeye çalışıyorum. Kendi fikirlerinizi işinize yansıttığınızda başarıyı da yakalıyorsunuz. Müşterilerimiz bizim için değerlidir. Onlarla güvene ve samimiyete dayalı ilişkiler kuruyor, beklentilerine karşılık vermeye çalışıyoruz. Organizasyonları en ince ayrıntısına kadar planlıyor, müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Bizim olmazsa olmazlarımızdan biri de müşteri memnuniyetidir.”

 

KARDEŞ DESTEĞİ

Genç, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışırken yenilikleri de yakından takip eden Ayşe Sayan, “Her geçen gün büyürken müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmenin keyfini yaşıyoruz” diyor. Tek başına çıktığı yolda en büyük destekçilerinin kardeşleri Aslı Yurter ve Arzu Soyçiçek olduğunu da sözlerine ekleyen Ayşe Sayan, “Başarımın arkasında kardeşlerimin de desteği var. Onlar olmasaydı, bu işi sahiplenmeselerdi, bu kadar büyüyemezdik” diye konuşuyor. Ayşe Sayan, yoğun talep nedeniyle önümüzdeki yıl gelinlik işine girmeyi düşündüğünün müjdesini de veriyor.

 

İLETİŞİM

Adres: Ömerağa Mahallesi, Alemdar Caddesi, Azaklar İş Merkezi,  No:29, İzmit/Kocaeli

Telefon: 0537 389 87 17

NASIL ARANDI: #Ayşe Sayan Organizasyon # ayşe sayan # masal wedding

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.