Hatice ile Ömer evlilik yolunda ilk adımı attı

2018-07-06    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-07-06
.stripslashes($urun->baslik).

Karamürsel İlçe Kütüphane memuru Dilek Hanım ve serbest meslek sahibi Hulusi Gürbüz çiftinin kızı hemşirelik bölümü mezunu Hatice Gürbüz ile ev hanımı Cihansever ve Mersin Bozyazı esnaflarından Ali Yılmaz çiftinin Gemi Mühendisi oğlu Ömer, evlilik yolunda ilk adımı attı. Karamürsel’de gerçekleşen nişan törenine Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan, Müdür Yardımcısı Ayhan Zeren’in de aralarında bulunduğu çok sayıda akraba ve davetli katıldı.

NİŞAN PASTASI KESİLDİ

Kısa adı KARSAD olan Karamürsel Sualtı Sporları Derneği Lokalinde gerçekleşen nişan töreni öncesi bir konuşma yapan Başkan İsmail Yıldırım, çifte evlilik yolunda başarılar dileyerek nişan yüzüklerini taktı. Daha sonra İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan’da çifte mutluluklar dileyerek Hatice ve Ömer’in nişan kurdelesini başkan İsmail Yıldırım ile birlikte kesti. Birlikte çekilen aile fotoğraflarının ardından renkli görüntülere sahne olan gece uzun takı kuyrukları ve nişan pastasının kesilmesiyle geç saatlere kadar devam etti.

 

NASIL ARANDI: #Karamürsel Sualtı Sporları Derneği # Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım # Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.