17-07-2024 15:34

Günseli ve Erdem çok mutlu!

   0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 02/07/2024
Günseli Dedeoğlu ve Erdem Şatır, Tryp by Wyndham İzmit Otel’de gerçekleştirilen muhteşem bir düğünle ömür boyu mutluluğa “evet” dedi
.stripslashes($urun->baslik).

İlimizin tanınmış iş insanlarından, Tahsin Ustabaş’ın torunu, Muharrem Şatır ve Çiğdem Ustabaş’ın yakışıklı oğlu Erdem Şatır, hayatını Ayşe Dedeoğlu ve Doğanşah Dedeoğlu’nun güzeller güzeli kızları Günseli Dedeoğlu ile birleştirdi. Çiftin, Tryp By Wyndham İzmit Otel’de, Gizem Organizasyon imzasıyla düzenlenen görkemli düğününde her iki ailenin akrabaları, yakınları ve genç çiftin arkadaşları hazır bulundu.

EĞLENCENİN DOZU DÜŞMEDİ

Kimya mühendisi olan ve İstanbul’da bir dış ticaret firmasında görev yapan Günseli Hanım’ın bembeyaz gelinliği içerisinde bir kuğu kadar zarif göründüğü düğünde, makine mühendisi olan ve iş hayatına aile şirketlerinde devam eden Erdem Bey de yakışıklılığıyla göz doldurdu. Geniş bir katılımla gerçekleşen düğünde, başarılı sanatçı Özgür Hazır sahne aldı. Hazır’ın muhteşem performansıyla eğlencenin dozu gece boyu düşmezken, hayatlarını muhteşem bir düğünle birleştiren ve ömür boyu sürecek hayat arkadaşlığına “evet” diyen çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

MÜKEMMEL EV SAHİPLİĞİ

Şatır ve Dedeoğlu ailelerinin mükemmel ev sahipliğinde gecenin geç saatlerine kadar süren düğün töreninde, her iki ailenin yakınlarının yanı sıra CHP Kocaeli Milletvekili Harun Özgür Yıldızlı da nikah şahidi olarak hazır bulundu. Eğlencenin temposunun bir an olsun düşmediği organizasyonda yakınlarından gelen tebrikleri neşe içinde kabul eden Günseli ve Erdem, düğün pastasını da alkışlar arasında kesti. Biz de Kocaeli Life ailesi olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz.