22-02-2024 13:44

Gonca Berktay, Digital Dönşüm Fuarı’nda

2019-11-26    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-11-26
.stripslashes($urun->baslik).

Gonca Berktay Academy’nin kurucusu Gonca Berktay, bir ilke imza attı. Berktay; Endüstri 4.0’ın çok konuşulduğu şu dönmelerde, bu değişim ve dönüşümün insanın kendisine gelecekte bir pozisyon oluşturamamasının, duygusal olarak oluşacak kaygıların, gelecek meslek tasarımının, duyguların gelecek tasarımının konuşulduğu bir seminer olan DUYGUSTRİ 4.0’ı terminolojiye kattı.

 

DUYGUSTRİ 4.0 SEMİNERİ

Eğitmen Berktay, “Uzmanlar, Endüstri 4.0 ile kişilerin hayat amaçlarını bularak baş edebileceklerini söylüyor. Bu nedenle duygularımızın ve mesleklerimizin gelecek planlamasını DUYGUSTRİ 4.0 ile planlayabilirsiniz” diyor. İlk olarak Tüyap Santek Sanayi Fuarı’nda  DUYGUSTRİ 4.0’ın sunumu yapan Bertay, Kocaeli sınırlarını aşıyor. Berktay, Türkiye’deki fuarlarda DUYGUSTRİ 4.0’ı anlatmak için kolları sıvadı.

 

Bu fuarlardan ilki Digital Impact - Digital Dönüşüm Fuarı ve Zirvesi oldu. CNR Fuar Merkezi’nde bir İzmitli olarak Gonca Berktay’ı seyretmek için siz de yerinizi alın deriz. İstanbul Fuar Merkezi 2. Hall Yeşilköy/İstanbul’da gerçekleşecek seminer 28 Kasım saat 13.30’da başlayacak.

NASIL ARANDI: #gonca berktay # eğitmen # danışman # Gonca Berktay Academy # seminer # istanbul # kocaeli # izmit

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.