25-02-2024 10:58

Gelsin ilkbahar!

2017-03-03    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-03-03
.stripslashes($urun->baslik).

Mart kapıdan baktırıp kazma kürek yaktırır mı bilmem. Ama bildiğim bir şey var, havalar soğuk olsa da günler uzamaya başladı. Yavaş yavaş kış modundan çıkıyoruz. Kışın o kasvetli, isli, sisli, puslu havasından uzaklaşıyoruz. Bir anda üzerimize çöken o karanlık günleri geride bırakıyoruz.

Çünkü ilkbahara kucak açıyoruz. Tabiatın yeniden uyanışına şahitlik edeceğiz.

 

Ne ümitli, ne sürprizli, ne şahane bir mevsimdir ilkbahar. O yüzden ‘mart ayı dert ayı’ demek biraz haksızlık oluyor bence. Çünkü mart ayı; arınmanın, ağır yüklerden kurtulmanın, yenilenmenin,  yeni başlangıçların ayıdır. Ve yeni başlangıçlar önemlidir. Kocaeli Life olarak biz de ilkbahara yenilenerek giriyoruz. Sayfalarımızın tasarımını tamamen değiştirdik. Mart sayımızla birlikte sizleri yepyeni bir yüzle karşılıyoruz. Kocaeli Life’ın yeni halini çok daha fazla beğeneceğinizi düşünüyoruz.

 

Gelelim bu ay Kocaeli Life’ta neler olduğuna…

Kocaeli Life, kentimizin en çok merak edilen, hakkında en çok konuşulan projesini gün ışığına çıkardı.  Kentin en güzel lokasyonunda, Yahya Kaptan’ın hemen yanında, Symbol Yaşam Merkezi’nin karşısında inşa edilecek 262 Towers’ta neler olduğunu merak ediyorsanız, Burçin Şahin’le yaptığımız söyleşiyi kaçırmayın!

Bu ay ilginizi çekeceğini düşündüğümüz konulardan biri de ünlü modacı Cemil İpekçi ile yaptığımız söyleşi…

Kapağımıza da konuk olan Cemil İpekçi, Taksim Fransız Sokağı’ndaki evinin kapılarını Kocaeli Life’a açtı.

Dergimizin yayın direktörü Zeynep Akar, Cemil İpekçi ile saatlerce sohbet etti, ortaya keyifle okuyacağınız bir röportaj çıktı.

Bu ayki sayımızda kentimizden doğan bir markanın hikayesini de bulacaksınız.

Eskar Gıda’nın sahiplerinden Vezir Kara, ‘Gökkız’ın hikayesini anlattı. Çok sevdiği annesinin lakabını marka yapan Vezir Kara’nın hepimize ders olacak hayat hikayesini mutlaka okuyun.

 

Mart ayı, kadınlar için özel bir ay.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün de kutlandığı bu ayda Elif Sarıgülle Tan, kentimizin önde gelen kadınlarıyla mini röportajlar yaptı, vazgeçemedikleri üç şeyi sordu.

Ortaya oldukça renkli, eğlenceli ve bir o kadar da zevkle okunacak sayfalar çıktı.

Yine bu sayımızda gezi yazısından lezzet duraklarına, sağlıktan güzelliğe, eğitimden spora, modadan alışverişe kadar her konuda size rehber olacak, ışık tutacak haberler bulacaksınız.

Ve Kocaeli Life’ı bir ay boyunca elinizden bırakamayacaksınız.

Evet, ilkbaharın ilk günlerinde, yenilenmiş bir dergiyle tanışmaya hazır mısınız?

 
YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.