21-05-2024 06:56

FIT4EVER artık daha güçlü

2020-10-06    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-10-06
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: EYLEM SELVİ ARI

FOTOĞRAFLAR: İSMAİL HAKKI TİMUÇİN

 

 

İş insanı Murat Can Özbek ve eşi Şehbal Özbek’in girişimleriyle 3 yıl önce hizmete açılan Fit4ever PT Studio, güçlenerek büyüyor. 2018 yılında Yahya Kaptan girişindeki 4 katlı binasında hizmete başlayan ve verdiği kişiye özel derslerle adını duyuran Fit4ever PT Studio, kısa bir süre sonra da Yahya Kaptan Arastapark AVM bünyesinde, ikinci salonu olan Fit4ever Sport Center’ı açmıştı. Böylece İzmitlilere hem kişiye özel hem de grup dersleriyle hizmet vermeye başlayan Fit4ever, ilimize şık ve sıra dışı bir fitness salonu kazandırmıştı.

Spor alanında, kısa süre içinde kentin en güvenilir markası haline gelen Fit4ever’dan, geçtiğimiz günlerde yeni bir hamle daha geldi. Verdiği eğitimleri tek çatı altında toplamak ve spor severlere daha kaliteli hizmet sunmak için kolları sıvayan Özbek çifti, Fit4ever PT Studio ile Fit4ever Sport Center’ı birleştirdi. Fit4ever Sport Center’ı büyüterek, PT Studio’yu Arastapark AVM çatısı altına taşıyan Özbek çiftinin bu kararı, üyelerinin de yüzünü güldürdü.

 

 

ENERJİK SALON

Rengarenk graffitileri, kişiyi spor yapmaya teşvik eden enerjik salonu, modern ekipmanları ve tecrübeli eğitmen kadrosuyla hizmet veren Fit4ever, artık 1.200 metrekarelik çok daha büyük bir alanda faaliyet gösteriyor. Salonun 700 metrekarelik alanını fitness ve grup derslerine, 500 metrekarelik bölümünü de PT derslerine ayıran Murat Can Özbek, “Artık, üyelerimize aynı çatı altında, çok daha verimli ve kaliteli hizmet vereceğiz. Üyelerimizi iki adrese yormamıza da gerek kalmadı” dedi.

 

GÜVENİLİR ORTAM

Fit4ever, Yahya Kaptan Mahallesi’ndeki Arastapark AVM içindeki salonunda, üyelerine alanında uzman beş antrenör ve bir diyetisyen ile hizmet veriyor. Kurum müdürü Uygur Ertürk’ün koordinasyonunda, pandemi kurallarına uygun hizmet veren; üyelerin ve çalışanların sağlığını en üst düzeyde önemseyen Fit4ever’ın yeni işleyişi hakkında konuşan Murat Can Özbek, “Her zaman söylediğimiz gibi kurumsal bir çatı altında, güvenilir bir ortamda spor yapmak, sağlık açısında çok kıymetli.

 

 

TAM DONANIMLI SALON

Fit4ever’ın yeniden düzenlediğimiz salonunda ‘yok yok’ diyebilirim. Salonumuzda enerjik ve kişiyi spora teşvik eden bir konsept uyguladık. Spor dünyasını yakından takip ediyorum ve sürekli son trend spor aletlerini bünyemize katıyorum. Böylece üyelerimiz spor yaparken motive oluyor. Salondaki teknolojik donanım sayesinde kaslarını güçlendiriyor, fit kalıyor ve sağlıklı yaşamın keyfini sürüyorlar” şeklinde konuştu.

Pandemi nedeniyle grup derslerine henüz başlamadıklarını da söyleyen Özbek, “Üyelerimize sunduğumuz grup dersleri; mat pilates, zumba, aikido ile hazırlığını yaptığımız tango, salsa gibi Latin dansları derslerini içeriyor.

Alt yapımız tamamen hazır olmasına ve ilgili bakanlığın belli kurallar çerçevesinde verdiği izne rağmen hem üyelerimizin hem de ekibimizin sağlığını önemsediğimiz için derslere şimdilik başlamadık” ifadelerini kullandı.

 

EN İYİ ANTRENÖRLER

İlimizin alanında en iyi antrenörleriyle çalışan Fit4ever’da personal trainer (PT) olarak, reformer pilates antrenörü Sevim Polat; fitness antrenörleri Kübranur Çakmak, Mahsun Çakar, Kağan Malkoç ve kickboks antrenörü Nurtekin Sekmen hizmet veriyor.

Sporun yanında sağlıklı ve bilinçli beslenerek fit kalmak isteyenler için diyetisyen Mustafa Onurhan Yalaz da üyelere kilo kontrolü noktasında destek veriyor.

 

20 KİŞİLİK GRUPLAR

Pandemi döneminde aldıkları önlemlerden de bahseden Muratcan Özbek şunları söyledi: “Alınması gereken tüm önlemleri aldık. Salonumuza randevu sistemiyle üye alıyoruz. Fitness alanımız aynı anda 20 kişiye hizmet veriyor. Üyelerimizin talebi üzerine her seans ortalama 1,5 saat sürüyor. Bu sürenin sonunda, yarım saat ara verip temizlik ve havalandırma yapıyor; diğer 20 kişilik grubu daha sonra alıyoruz. PT alanlarında ise 2 ya da 4 kişi ders yapabiliyor. Her ders sonrası rutin dezenfeksiyon işlemleri yapılıyor. Salonun her noktasında uyarı levhalarımız bulunuyor.

 

HAVLUSUZ ASLA…

Salona giren tüm üyelerimize ateş ölçümü yapıyoruz. Ayrıca, havlusu bulunmayan üyelerimizi antrenman alanına almıyoruz; havlusunu unutan üyelerimiz tek kullanımlık havlularımızdan yararlanabiliyor. Salonda belirli noktalarda dezenfektanlar mevcut.

Sabit dezenfektanların yanı sıra gezici dezenfektanlarımız var. Biz, spor aletlerini temizliyoruz ancak üyemiz dilerse içinin rahat etmesi açısından kullanacağı aleti dezenfekte edebiliyor.

 

HİJYENİ ÇOK ÖNEMSİYORUZ

Duş kullanımına, bakanlığın uyarıları gereği maalesef imkan tanımıyoruz. Üyelerimizin kapalı alanda minimum düzeyde kalması için her türlü özeni gösteriyoruz. Giyinme odasındaki süreyi de kısa tutmalarını rica ediyoruz. Sağlık sektöründen de geldiğimiz için hijyen kurallarını çok önemsiyoruz. Bu anlamda, herkese merdiven altı spor merkezleri ve stüdyolardan uzak durmasını öneriyorum. Bu gibi yerlerde hijyenin ne kadar sağlanabileceğini kimse bilemez.”

 

GÜÇLÜ BİR BAĞIŞIKLIK İÇİN

Pandemi nedeniyle insanların spor salonlarına gitmekte tereddüt etmesine gerek olmadığını da söyleyen Özbek, “Güvenilir, kurumsal ve kendini kanıtlamış tüm spor merkezlerine gönül rahatlığıyla gidilebilir. Güçlü bir bağışıklık sistemi için güçlü bir beden gerekiyor. Bağışıklığımızı güçlendirme noktasında ne yediğimiz içtiğimiz, ne kadar uyuduğumuz kadar yaptığımız spor da önemli. Sadece yürümek yeterli değil. Kasların güçlenmesi de gerekiyor. Herkesin haftada 3 ya da 4 gün en az bir saat spor yapması lazım” dedi.

 

HER GÜN AÇIK

Bir spor merkezinden isteyebileceğiniz tüm ekipman, donanım ve konfora fazlasıyla sahip olan Fit4ever’da siz de alanında başarılı antrenörler eşliğinde, hijyenik bir ortamda, motivasyonunuzun yüksek olacağı bir dalda spor yapabilirsiniz. Hafta içi 09.00-22.00, hafta sonları ise 11.00-22.00 saatleri arasında açık olan Fit4ever’da sağlıklı bir bedene ve güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olabilirsiniz.

 

İLETİŞİM

Adres: Yahya Kaptan Mah. Arastpark AVM Kat: 4 İzmit/Kocaeli

Tel: 0262 311 41 72

www.fit4ever.com.tr

Instagram: @fit4everptstudio

NASIL ARANDI: #fit4ever # spor # pilates # fitness # kick boks # fit # sağlık # sağlıklı yaşam # ideal kilo # fit vücut # kocaeli # şehbal özbek # murat can özbek

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.