29-02-2024 18:07

Fashion Week’te İzmit MAKAS dokunuşu

2016-04-21    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-04-21
.stripslashes($urun->baslik).

 

Ünlü kuaför Erdem Kıramer’in 50 yıllık tecrübesi sonucunda yaratılan Makas markası, temel ve yaratıcı eğitimler almış kuaförlerin yeteneklerini özgürce sergiledikleri konsept bir salon zinciri.

Makas İzmit de ilimizde yaklaşık 1 yıldır verdiği kaliteli hizmetle yeni trend saç tasarımlarını bölgemize sunan farklı tarzıyla dikkat çekiyor.

 

sac

 

MAKAS markası, sektöründeki farkını geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir etkinlikle bir kez daha ortaya koydu.

Sonbahar/Kış 2016 koleksiyonlarının tanıtıldığı Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’a, 5 defile saçı tarayarak sponsor olan MAKAS Kuaför, başarılı performansıyla göz doldurdu.

 

makas 3

 

Zorlu Center MBFWI Alanı'nda, uluslararası düzeyde katılımla gerçekleşen etkinlikte saç tarayan MAKAS ekibinin içerisinde İzmit Makas Salonu’ndan Murat İnce de yer aldı.

Fashion Week’e Kocaeli bölgesinden katılan tek salon olan Makas İzmit, 2016 yaz topuz tasarımlarını defile konseptine uygun olarak başarıyla sundu.

Makas İzmit, 2016 yazı için gelin ve davetlileri için oluşturduğu özel saç modelleriyle de bölgede farklı bir tarz yarattı.

Dönem dönem çok özel kampanyalara imza atan salon, 2016 yazında da erken rezervasyon yaptıran gelin ve davetlileri ile kına ve gelin paketini bir arada satın almak isteyen müşterilerine yüzde 20 indirim imkanı sunuyor.

 

1

NASIL ARANDI: #bakım #Erdem Kıramer #fashion week #güzellik #kadın #makas #moda #Murat İnce #saç #Zorlu Center

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.