Fahri Örengül’ün kızına çifte düğün!

2016-10-06    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-10-06
.stripslashes($urun->baslik).
    • Didem KÖSEOĞLU


CHP’nin çeşitli kademelerinde de görev yapmış olan Kocaeli Barosu eski başkanlarından Fahri Örengül, kızını evlendirdi.

Nalan ve Fahri Örengül çiftinin avukat olan güzel kızları Zeynep ve  İstanbullu Berrin ve Rıza Ellialtıoğlu'nun reklamcılıkla uğraşan yakışıklı oğulları Berker Ellialtıoğlu için önce İzmit’te düğünü aratmayacak kadar görkemli bir kına gecesi, sonra da İstanbul-Tarabya’da muhteşem bir düğün düzenlendi.

İzmit Club Bithynia'da gerçekleşen kınaya iki ailenin yakınlarının yanı sıra kent protokolü de akın etti.

Kocaeli CHP Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, AKP İl Başkan Yardımcısı Emel Ceylan Balcıoğlu, Kocaeli Baro Başkanı Sertif Gökçe, Avrupa Birliği eski Bakanı Ali Haydar Konca, Eski İzmit Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Erenkaya geceye katılanlar arasındaydı.

 

ALTIN KEMER TAKILDI

Öğrencilik yıllarında başlayan ve 7 yıldır süren arkadaşlıklarını mutlu sonra noktalayan Zeynep-Berker çiftinin heyecanı gece boyunca gözlerinden okunurken, iki ailenin mutluluğu da görülmeye değerdi.

Arke Organizasyon tarafından organize edilen şık organizasyonda, güzel gelin Zeynep Örengül, Akay marka özel tasarım gelinliğiyle; Berker Bey de Vakko markalı damatlığıyla göz kamaştırdı.

Davetlilerin, çifti hediye yağmuruna tuttuğu kına gecesinde, Zeynep Hanım’a kayınvalidesi tarafından takılan aile yadigarı altın kemer geceye damgasını vurdu.

 

TARABYA’DA MUHTEŞEM DÜĞÜN 

Çiftin, İstanbul Tarabya Otel’de gerçekleşen düğünü ise peri masallarını aratmayacak kadar görkemliydi.

Kokteylle başlayan gecede, çiftin nikahı Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç tarafından kıyıldı.

Düğün için Vakko Wedding marka bir gelinlik giyen Zeynep Hanım, zarif tavırlarıyla göz kamaştırırken, davetlilerin şıklığı da dikkatlerden kaçmadı.

Murat Kaynak Orkestrasının sahne aldığı gecede eğlencenin temposu bir an azalmazken, düğüne İstanbul ve İzmit’ten katılan davetliler, İstanbul Boğazı’nın benzersiz atmosferinde unutulmaz bir gece yaşadı.

Zeynep-Berker Ellialtıoğlu çifti, düğünün ardından balayı için Antalya-Belek’e gitti.

NASIL ARANDI: #Berker Ellialtınoğlu # Fahri Orengül # Şükrü Genç # Zeynep Örengül

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.