26-02-2024 10:25

Eviniz için aradığınız her şey burada; Evidea

2020-10-05    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-10-05
.stripslashes($urun->baslik).

Ev ürünleri kategorisinde 2011’den bu yana hizmet veren Evidea, güçlü e-ticaret kimliğine ek olarak perakende mağaza zinciri yapısıyla müşterileriyle buluşmaya devam ediyor. 2019 yılında gerçekleşen yeni ortaklık yapısı sonrasında alt yapı çalışmalarını tamamlayan Evidea, yeni konseptiyle ilk mağazasını Ataşehir Metropol İstanbul AVM’de açarak, mağazalaşma sürecini başlatmıştı. Evidea, ağustos ayında da Symbol AVM’de bir mağaza açarak, Kocaeli’ye güçlü bir giriş yaptı. Şu anda 10 şubesi bulunan Evidea, 5 yıl içinde 110 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

 

 

SYMBOL AVM İÇİNDE

Evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere; kaliteli ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri makul fiyatlarla sunan, müşteri deneyimine önem veren, yeni trendlere öncülük edip ilham veren bir e-ticaret sitesi ve mağazalar zinciri olan Evidea’nın ilimizde bir şube açması Kocaelili kadın tüketicileri heyecanlandırdı.

Tüketicilerin kolay ulaşabilmesi için özellikle alışveriş merkezlerini tercih eden, ilimizde de Symbol AVM içinde yerini alan Evidea, açıldığı ilk gün itibariyle büyük ilgi görmeye başladı. Evidea, Symbol AVM mağazasını etkili bir kampanya ile açtı. Evidea mağazasını ziyaret edenler, açılışa özel kampanya kapsamında 500 TL ve üzeri alışverişe 100 TL indirim kazandı. Müşterilerine sürekli uygun fiyatlar sunan Evidea, pandemi sürecine yönelik tüm tedbirleri de aldı.

Yaklaşık 1.500 m2 büyüklüğe sahip mağazalarla hizmet veren Evidea, tüm şubelerinde üst düzey hijyen ve temizlik standartlarını uyguluyor, personelin ve misafirlerinin sağlığı için gereken tüm tedbirleri almaya devam ediyor.

 

ÜRÜN YELPAZESİ GENİŞ

Ürün yelpazesini müşterilerinin alışveriş tercihlerine göre belirleyen Evidea’nın Kocaeli mağazasında; mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde kaliteli ürünleri uygun fiyatlara bulmanız mümkün. ‘Burada her şey evim için’ mottosuyla uyumlu şekilde, evini güzelleştirmek isteyenlerin aradıkları her şeyi bulabileceği Evidea Kocaeli mağazası oldukça geniş bir ürün portföyüne sahip. Evidea, özenle seçilmiş kaliteli ürünleri Kocaeli halkıyla buluşturmaya devam edecek.

 

HIZLI-DOĞRU TESLİMAT

Evidea’nın üzerinde önemle durduğu konulardan biri de lojistik. Evidea’dan aldığınız hacimli bir ürün zamanında, eksiksiz ve sağlam olarak evinize kadar getirilerek, teslim ediliyor.

Evidea’nın ‘depodan satış’ diye nitelendirilen bir uygulaması da bulunuyor. Bu uygulama kapsamında, Evidea müşterilerinin mağazadan aldıkları hacimli ürünler, kargo ile evlerine teslim ediliyor. Tüketicilere, kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri sunan, hızlı ve doğru teslimat ile müşterilerinin yüzünü güldüren Evidea, satış sonrası desteğiyle hizmet kalitesini daima yüksek tutmayı hedefliyor.

 

 

HESAPLI ALIŞVERİŞ

Evidea’nın sıcak, enerjik, canlı ve yaratıcı bir yönü de var. ‘Burada her şey evim için’ sloganıyla yola çıkan Evidea mağazasında kendinizi ayrıcalıklı hissedecek, hesaplı fiyatlarla alışveriş yapmanın keyfine varacaksınız. Çok markalı, geniş ürün gamına sahip, farklı zevk ve bütçelere uygun binlerce çeşidi bünyesinde barındıran Evidea, ferah ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunmak için planlanmış konsepti ile çok beğenildi. Evi için alışveriş yapmayı, evine fonksiyonel veya dekoratif değer katmayı isteyen kadınlar ve onlarla birlikte eşleri artık Evidea’yı tercih ediyor.

 

TÜKETİCİ MEMNUNİYETİ

Kaliteyi uygun fiyatlara sunabilme yeteneği sayesinde müşteriyi kendisine çeken Evidea, sektörün genel dinamiklerine hakim, tüketicinin sesini dinleyen, kalite konusunda taviz vermeyen, sürekli hesaplı fiyatlar sunmaya önem veren bir firma olarak tanınmayı önemsiyor. Müşterilerine keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatan, alışveriş sonrası güvenilir kimliği ve güçlü alt yapısıyla ‘İyi ki Evidea’yı tercih etmişim’ dedirten marka, büyümeye devam ediyor. Evidea’nın ‘en büyük mağazamız’ diye tanımladığı evidea.com, devamlı güncellenen ve yüksek sayıda ziyaret alan bir satış ve iletişim kanalı olarak tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. Evidea her ay ortalama bir yeni mağaza açarak, mağazacılıkta büyümeye devam ediyor.

Instagram-facebook: @evideacom

 

NASIL ARANDI: #evidea # symbol avm # kocaeli # mağaza # şube # ev # tekstil # dekorasyon # banyo # mutfak # ev eşyası # makul fiyatlar # tüketici # memnuniyet #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.