26-06-2024 01:43

Enerjiniz bitmesin!

2018-03-31    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-03-31
.stripslashes($urun->baslik).

Kocaeli Life neden bu kadar dinamik ve pozitif enerji yüklü bir dergi biliyor musunuz? Çünkü biz öyleyiz.  Bu dergiyi hazırlayan ekip, koşullar ne olursa olsun güne gülümseyerek başlayan, işini aşkla yapan, çalışmaktan keyif alan insanlardan oluşuyor. Elinizde tuttuğunuz bu dergi neden bu kadar eğlenceli biliyor musunuz? Çünkü biz öyleyiz.

İşimizi keyifle yapıyor, karşılaştığımız olumsuzlukların üstesinden ‘gülümseyerek’ geliyor, eksileri artıya çevirerek hayatın tadını çıkarıyoruz.

Ne demiş büyüklerimiz, “Hangi pencereden baktığınla ilgilidir hayatın sana sundukları. Ya tebessüm ettirir, ya isyan.”

Lütfen siz de güne gülümseyerek başlayın!

Olmuyorsa, baktığınız pencereyi değiştirin!

Keyif almak demişken, Kocaeli Life ekibi olarak yine çok keyifli bir çalışmaya imza attık.

‘Kara Melek’ dizisiyle tanıdığımız, şimdiye kadar çok sayıda projede yer alan, ‘Kurtlar Vadisi Pusu’ dizisinde canlandırdığı ‘Margaret’ karakteriyle ününe ün katan başarılı oyuncu Funda İlhan’la hem çok keyifli bir röportaj gerçekleştirdik hem de fotoğraf çekimlerinde çok eğlendik.

Aynı zamanda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın kurucu oyuncularından olan ve şimdilerde ‘Davet’ isimli oyunda tek kadın oyuncu olarak dikkatleri üzerine çeken Funda İlhan’ın samimiyeti ve pozitif enerjisi, çalışmamızı daha da keyifli hale getirdi. İsmail Hakkı Timuçin’in çektiği muhteşem fotoğraflardan gözünüzü alabilirseniz, Funda İlhan röportajını mutlaka okuyun deriz.

★ ★ ★

Kocaeli Life’ta bu ay yine birbirinden renkli konu ve konuklar var. Kapağımızda bir başarı hikayesine yer verdik. Salih Kalyoncu’nun kimi zaman gözleri dolarak, kimi zaman gülümseyerek anlattığı hayat hikayesini inanıyoruz ki altını çizerek okuyacaksınız.

Lezzet durakları köşemizde bu ay meşhur Kebapçı Mehmet Usta var. Öyle meşhur ki İstanbul’dan yola çıkanlar sırf Mehmet Usta’nın kebaplarından yiyebilmek için köprüden geçmek yerine Körfezi dolaşmayı göze alabiliyor.

‘Siyaset Dışı Sohbetler’ köşemize ise bu ay İyi Parti İl Başkanı Serdar Kaman konuk oldu. Serdar Bey’i yakından tanımak istiyorsanız, ayağınıza gelen fırsatı kaçırmayın derim. ‘Dekorasyon’ köşemizde ise Özlem Soyer evinin kapılarını Kocaeli Life’a açtı, sıcak ve samimi sohbetiyle nisan sayımıza renk kattı.

Sizleri bu ay ‘Lokal Anne’ adıyla instagram fenomeni olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Gamze Emil ile tanıştıracağız. Oğlu için yaptığı yemekleri sosyal medyada paylaşarak diğer annelere de örnek olmaya çalışan Gamze Hanım’ı takip etmenizi tavsiye ederiz.

Kocaeli Life’ta bu ay hem yurt içi hem de yurt dışı gezisi var. Elif Akıncı’nın kaleme aldığı ‘Hyde Park’ ve Eren Kargıner’in yazdığı ‘Gaziantep’ gezisini keyifle okuyacaksınız.

Sağlıktan spora, eğitimden güzelliğe dopdolu bir Kocaeli Life sizi bekliyor.

Şimdiden keyifli okumalar…

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.