En güzel ‘evet’...

2016-12-08    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-12-08
.stripslashes($urun->baslik).

 Kentimizin tanınan ailelerinden, FBG Metal’in ortaklarından Behiç-Meral Özkan çiftinin yakışıklı oğulları Alican Özkan, Gülcan-Yücel Dardağan çiftinin güzel kızları Büşra Dardağan ile dünya evine girdi. The Ness Hotel’de gerçekleşen düğüne her iki ailenin akrabaları, yakınları ve dostları da katılarak, genç çifti bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

 

9 YILLIK BİRLİKTELİK

Özel bir şirkette idari işler uzmanı olarak görev yapan Büşra Dardağan ile FBG Metal’in ortaklarından, makine mühendisi Alican Özkan’ın lise yıllarında başlayan ve 9 yıldır devam eden birlikteliklerini evlilikle taçlandırdığı gecede organizasyon kusursuzdu. Adeta ihtişamlı bir baloyu andıran düğünde davetliler de şıklık yarışındaydı.

 


Güzel gelin Büşra’nın avucundaki Hint kınası dikkat çekiciydi.
 

BALAYI PHUKET’TE

Genç çiftin nikah şahitliklerini İzmit Makine’nin ortaklarından Erhan Durmuşoğlu’nun güzel eşi Aslı Durmuşoğlu, Bahçeşehir Koleji öğretmenlerinden Aysun Şentürk, Mila City Clup ortaklarından Hakan Özer, damadın ağabeyi Güvenç Özkan ve Burak Şerifağaoğlu üstlendi. Yeni evli çift balayı tatillerini Phuket Adası’nda geçirecek.

NASIL ARANDI: #Erhan Durmuşoğlu # İzmit Makine # Mila City Clup

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.