19-06-2024 13:04

Eksa İnşaat’ın yeni projesi Rift Bahçecik-2

2018-05-12    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-05-12
.stripslashes($urun->baslik).

Ekşioğlu ailesi tarafından kurulan ve yarım asırlık tecrübesiyle başarılı projelere imza atan Eksa İnşaat, Rift Bahçecik-1 villalarını teslim etmenin gururunu yaşarken, Rift Bahçecik-2 villaları için de düğmeye bastı. Kocaeli’nin en popüler yerleşim merkezi Bahçecik’te inşa edilecek Rift Bahçecik-2 villalarının temeli geçtiğimiz ay atıldı. Eksa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Ekşi, 7 yıldızlı Başiskele’ye 7 yıldızlı ikinci projeyi kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

 

MÜSTAKİL HAVUZLU

Rift Bahçecik-2 villalarının Damlar Mahallesi’nde, Damlar Ortaokulu’nun hemen karşısında, yola cepheli 7 bin metrekarelik alan üzerine inşa edileceğini söyleyen Ümit Ekşi, firmasının yeni projesi hakkında şu bilgileri verdi: “Rift Bahçecik-2 projesi 12 adet dubleks villadan oluşuyor. Villaların her biri 210 metrekare büyüklüğünde olacak ve hepsinin 40’ar metrekarelik müstakil havuzu bulunacak. Her villanın 200 metrekare bahçesi, 20 metrekare de terası olacak.”

 

HER ODADA BANYO

Rift Bahçecik-1 projesinde kat planları çok beğenildiği için yeni projede de aynı planların uygulandığını söyleyen Ümit Ekşi, “Yeni projede tek fark, her odanın bir banyonun bulunması. Villaların giriş katında salon ve mutfağın yanı sıra içinde banyosu da olan bir oda yer alacak. Üst katta ise 3 yatak odası ve her odanın kendi banyosu bulunacak. İlk projede olduğu gibi villaların tavan yüksekliği 3.5 metre olacak ayrıca her villada iki adet kapalı otopark yer alacak” dedi.

 

DENİZ MANZARALI

Rift Bahçecik-2 projesini ilkinden ayıran en önemli özellik ise 12 villanın yan yana dizilecek olması. Bu özelliğiyle villaların tamamı panoramik deniz manzarasına sahip olacak, önleri hiç kapanmayacak. İzmit Körfezi’ni kuş bakışı görecek villalar her ne kadar yan yana olsa da bitki örtüsüyle birbirinden ayrılacak ve güvenlikli bir sitede, müstakil villada yaşıyormuş hissini yaratacak. Rift Bahçecik-2 projesi tıpkı ilk projede olduğu gibi donanım açısından da göz kamaştıracak.

 

ŞÖMİNESİ DE VAR

Rift Bahçecik-2 projesinde de villaların dışı Finlandiya çamı olarak bilinen thermowood ahşapla kaplanacak. Thermowood, her türlü hava koşullarına, çürümeye ve haşerelere karşı direnç sağlamanın yanında doğal ve modern görünümüyle evinize ahşabın sıcaklığını katacak. Yerden ısıtma sisteminin kullanıldığı villalarda şömine de olacak. Yer döşemelerinden merdivenlere, mutfak dolaplarından banyo dolaplarına kadar en kaliteli malzemelerin kullanıldığı villalarda şık tasarımlarla göz alıcı bir ortam yaratılacak.

 

12 AYDA TESLİM

Rift Bahçecik-2 villaları 12 ayda teslim edilecek. Lansmana özel 1 milyon 250 bin TL fiyatla satışa çıkan Rift Bahçecik-2 villaları, şehrin gürültüsünden uzak, doğayla iç içe yaşamak isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürecek. Şehrin yakınında ama doğanın kucağında, yemyeşil bir ortamda, tertemiz bir havada, muhteşem manzaraya karşı keyifli ve huzurlu bir yaşam sürmek istiyorsanız, Rift Bahçecik-2 villalarını mutlaka görmelisiniz.

İLETİŞİM

Eksa İnşaat Hafriyat Taahhüt Ltd.Şti.

Adres: Ömerağa Mahallesi,

Cemil Karakadılar Caddesi, No: 23/4, İzmit

Telefon: 0 262 325 9798 

NASIL ARANDI: #eksa inşaat # rift bahçeçik #kocaeli başiskele # bahçecik

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.