Dünyagöz, beyaz meleklerini unutmadı

2019-05-14    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-05-14
.stripslashes($urun->baslik).

Dünyada modern hemşireliğin kurucusu Florence Nightingale’in doğum günü sebebiyle kutlanan Dünya Hemşireler Günü’nde Dünyagöz, bünyesinde çalışan hemşireleri unutmadı. Dünyagöz İzmit Hastanesi’nde gerçekleştirilen kutlamalarda, hemşirelerin yüklerini bir nebze hafifletmek ve onlara verilen değeri göstermek için pasta kesildi ve çiçek dağıtıldı. 12-18 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Hemşireler Haftası için, İzmit hastanesinde gerçekleştirilen kutlama nedeniyle hemşireler mutlu oldu.

 

İNSANLIK İÇİN ÖNEMLİ HİZMET

Kutlamalar sırasında yaptığı konuşmada, tarihi çok eskilere dayanan bu mesleğin sahiplerinin tarihin her döneminde insanlık için önemli hizmetler verdiğinin altını çizen Dünyagöz İzmit Hastanesi Müdürü Sevim Aydın, “Değerli çalışma arkadaşlarım, hemşirelik, özveri, sabır, hoşgörü kavramlarını içinde bulunduran zor bir meslektir. Ekip çalışmasını bilen, el becerisi olan, hızlı çalışan hünerli eller ister; temelinde sevgi, saygı yatar. Dünyagöz İzmit hemşireleri, tüm bu vasıflara sahip beyaz meleklerdir. Ellerinin hafifliği yüreklerine işlemiş vicdan sahibi tüm hemşirelerimizin hemşireler günü kutlu olsun” dedi.

 

HACMİNİ BÜYÜTECEK

Türkiye çapında İstanbul, Ankara, Antalya, İzmit, Adana, Samsun, Tekirdağ, Bursa, Konya, Sakarya ve Gaziantep’te olmak üzere 11 ayrı ilde 20 şube ve yurt dışında Hollanda’nın Amsterdam ve Nijmegen, Almanya’nın Frankfurt ve Köln, Gürcistan’ın Tiflis, Kosova’nın Priştine ve Azerbeycan’ın Bakü şehirlerinde olmak üzere 7 ayrı noktada hizmet vermektedir.  Dünyagöz yurt dışındaki yatırımlarına aynı hızla devam edecek olup 2019’da İzmir’deki yeni merkezi ile birlikte daha geniş bir coğrafyaya yayılmayı hedefliyor. Türkiye’de sağlık turizminin öncülüğünü üstlenerek dünyanın 147 ayrı yabancı ülkeden yılda ortalama 80 bin hastaya hizmet vererek Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Başarı Belgesi’yle ödüllendirilen Dünyagöz 2019’da yurt dışında gerçekleştireceği yeni atılımlarıyla sağlık turizmi hacmini büyütmeyi hedefliyor.

 

NASIL ARANDI: #dünyagöz izmit hastanesi # dünyagöz # sevim aydın # hemşireler haftası # hemşire # kutlama # beyaz melekler

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.