16-04-2024 02:03

Dondur ve yok et! Soğuk Lipoliz

2019-02-05    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-02-05
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: EYLEM SELVİ ARI

FOTOĞRAFLAR: İSMAİL HAKKI TİMUÇİN 

 

Fazla kilolarınızdan, vücudunuzdaki bölgesel yağlanmadan şikayetçisiniz… Canınızı sıkan fazlalıklardan ağır sporlar ve sıkı diyetler yapmadan, kısa sürede kurtulmak istiyor ama bunu nasıl başarabileceğinizi bilmiyorsunuz… O halde buyrun, sizi Duru Güzellik Merkezi’ne alalım.

Güzellik uzmanı Sevim Baymak’ın 21 yıllık tecrübesi, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve son teknoloji ürünü cihazlarıyla başarısını her geçen gün daha da artıran Duru Güzellik Merkezi, uyguladığı ‘soğuk lipoliz’ yöntemiyle inatçı bölgesel yağlardan tek seansta kurtulmanıza yardımcı oluyor. Yağ hücrelerinin dondurularak vücuttan atılması mantığıyla çalışan soğuk lipoliz ile tek seansta 2 bedene kadar incelmek mümkün.

 

 

AMELİYATSIZ ÇÖZÜM

Ülkemizde kadınların ve erkeklerin bölgesel yağlanmadan şikayetçi olduğunu belirten güzellik uzmanı Sevim Baymak, “Gerek hareketsiz yaşam gerekse yanlış beslenme, bölgesel yağlanmada önemli rol oynuyor. Bacak, basen, kalça, karın; erkeklerde özellikle karın ve göğüs bölgesinde ciddi yağlanmalar oluyor. Bölgesel yağlanmadan kurtulmak için güzellik sektöründe son dönemlerde çeşitli yöntemlerin yanı sıra son teknoloji ürünü cihazlar da geliştirildi. Bu yöntemlerden biri de soğuk lipoliz. Bu yöntem dünyaca kabul görmüş, FDA onaylı Coolshaping cihazıyla uygulanıyor. Cihaz, soğutma sistemiyle yağları ameliyatsız şekilde parçalıyor. Peki, bu işlemi nasıl yapıyoruz? Cihazın iki başlığını da kişinin yağlanma gözlenen bölgesine yerleştiriyor ve bölgeyi vakumla -10 dereceye kadar donduruyoruz. Daha sonra donan yağ hücreleri kristalleşiyor, işlevini yitirerek vücuttan atılıyor” diyor.

 

İKİ BEDEN İNCELİN

Bölgesel yağlardan kurtulmak için tek seans soğuk lipoliz yaptırmak yeterli. Uygulama 1 saat sürüyor ve kişi, işlemin etkisini 3 hafta içerisinde görmeye başlıyor. Soğuk lipolizin etkisi, 3 ay boyunca devam ediyor. İşlem, ihtiyaca göre 2’şer ay aralıklarla 4 kez uygulanabiliyor. Uygulama sonrasında beslenmenize de dikkat ederek 2 bedene kadar incelebiliyorsunuz…  Coolshaping’ın dünyaca kabul görmüş, yan etkisi ve zararı olmayan bir cihaz olduğunu söyleyen Sevim Baymak, “Soğuk lipoliz sonrasında azalan yağ hücre sayısı bir daha artmıyor. Böylece kalıcı bir sonuç ortaya çıkıyor” şeklinde konuşuyor. 

Kış aylarında metabolizmanın yavaşladığını belirten Baymak, “Hava sıcaklığının düşmesiyle iştahın da artmasına bağlı olarak, bölgesel yağlanmada gözle görülür bir artış olur. İlkbahar ve yaza daha fit bir beden ve düzgün bir fizik ile girmek isteyenler, şimdiden soğuk lipoliz yaptırmalı. Soğuk alerjisi olan kişiler hariç, 17 yaş ve üzerindeki herkese soğuk lipoliz yapılabiliyor. Uygulamayı, kadınlarda göğüs hariç bacak, basen, karın, kalça bölgelerine yapıyoruz. Erkeklerde göğüs bölgesine de uygulanabiliyor. Soğuk lipoliz, özellikle çok kilolu kişilerde daha etkileyici sonuçlar veriyor. Söylemekte yarar var; soğuk lipoliz, selülit problemine de çare oluyor.”

 

 

 

ÖDEMLERİNİZDEN KURTULUN

Sevim Baymak’ın sahibi olduğu Duru Güzellik Merkezi’nde, ödem sorunu yaşayanlar için de çözüm var. Baymak, bu konuda da şunları söylüyor: “Vücutta biriken ödemi atmak için merkezimizde lenf drenaj yöntemini kullanıyoruz. Lenf drenaj, ödemlerin atılmasını sağladığı gibi hücre ve dokulara besin taşıyor, vücudu yeniliyor, beyaz kan dolaşımını artırıyor. Lenf drenaj, parçalanan yağ hücrelerinin lenf kanallarına itilerek vücuttan atılmasına ve kilo vermeye yardımcı bir sistem. Bu nedenle diyet yapan ya da incelme programlarına giren danışanlarımız tarafından sıkça tercih ediliyor.”

 

BU FIRSAT KAÇMAZ

Güzellik uzmanı Baymak, şubat ve mart ayı için soğuk lipolizde kaçırılmayacak bir kampanya başlattıklarını de belirterek, “Şubat ve mart ayı için 2 seans alana, 3’ncü seansı hediye ediyoruz. Hanımlar ve beyler bu fırsatı kaçırmasın, yaza herkesin imrendiği bir fizikle girsin. Duru Güzellik; yenilikleri takip eden, yaptığı işi en iyi şekilde, en iyi cihazlarla yapan bir merkez. İşlemleri bizzat ben gerçekleştiriyorum ve tecrübemi katarak sonuç odaklı çalışıyorum. Sadece bölgesel inceleme ve zayıflama uygulamaları değil cilt bakımı, masaj ve solaryum hizmeti de veriyoruz. Müşteri memnuniyeti benim için çok önemli. Merkezime gelen herkesin buradan mutlu ayrılıyor olması bana yetiyor” ifadelerini kullanıyor.

 

İLETİŞİM

Adres: Körfez Mah. Yüce Rıfat Sok. No:73 İç Kapı No: 10 / İzmit

Telefon: 0532 386 05 16

NASIL ARANDI: #Duru Güzellik Merkezi # Sevim Baymak # Soğuk Lipoliz #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.