Doktorlar tıp balosunda buluştu

2019-03-18    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-03-18
.stripslashes($urun->baslik).

HABER:TAHA AHMET ÖZEL

Kocaeli Tabip Odası tarafından 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle balo düzenlendi. Başiskele’de bulunan Tryp By Wyndham Otel’de düzenlenen geceye Kocaeli Tabip Odası Başkanı Zeki Hamşioğlu, yönetim kurulu üyeleri, oda üyelerinin yanı sıra Kocaeli Barosu, Makine Mühendisleri Odası, Mimarlar Odası’ndan temsilciler katıldı. Kocaeli Üniversitesi’nde düzenlenen programda plaketini alamayan 25’inci yılını doldurmuş Dr. Berna Ayakta Şerifi gecede plaketini aldı.

MESLEKTAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Gecede konuşan Kocaeli Tabip Odası Başkanı Zeki Hamşioğlu, “Özgür, çağdaş, medeni bir cumhuriyet kurarak bizlerin fikri hür, vicdanı hür insanlar olarak yaşamamıza olanak sağlayan Mustafa Kemal Atatürk’ü saygıyla anıyorum. 100’üncü yılını kutladığımız bugün bizim için önemli bir gündür. Bu haftanın da çok verimli geçtiğine inanıyorum. Bunun yanında 14 Mart’ın devamında Haydarpaşa ile Kadıköy arasındaki yürüyüşe davet etmek istiyorum. Tüm meslektaşlarımıza gösterdikleri özgüvenden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Gecenin devamında Orkestra Müzikal sahneye çıktı. Söylediği şarkılarla konukları coşturan grup tam not aldı. Doktorlar gecede doyasıya eğlendi.

NASIL ARANDI: #14 mart tıp bayramı #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.