Diyet Bahçesi ailesi Aşure’de buluştu

2019-09-17    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-09-17
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: EYLEM  SELVİ ARI

 

İlimizin başarılı diyetisyenlerinden, son dönemlerin en popüler diyeti GAPS protokolü uygulayıcısı Diyet Bahçesi Beslenme ve Tedavi Merkezi’nin kurucusu Fadime Emel Kara, içerisinde bulunduğumuz Muharrem ayı dolayısıyla bir aşure etkinliği gerçekleştirdi.  

 

 

YOĞUN KATILIM

Diyet Bahçesi ailesini her geçen gün büyüten diyetisyen Kara, etkinlikte davetlileri oldukça enerjik ve güler yüzle karşıladı. Çok sayıda kişinin katılım sağladığı aşure buluşmasında diyetisyen Kara, kısa bir de konuşma yaptı. Katılımcılara geldikleri için teşekkür eden diyetisyen Kara, “Diyet Bahçesi’nin kısa sürede böyle büyük bir aile olması beni çok mutlu etti. Bugün aşure yemek serbest ama kararında yiyeceğiz! Kararında yediğimiz ve çiğnediğimiz sürece hiç sıkıntı yok. Afiyet olsun” dedi. Konuşmanın ardından diyetisyen Fadime Emel Kara ve annesi Perihan Kara'nın birlikte hazırladığı enfes aşureler, katılımcılara ikram edildi. Aşureleri tadan herkes çok beğendi, 'Allah kabul etsin' dedi.

 

NASIL ARANDI: #Fadime Emel Kara # diyetisyen # beslenme uzmanı # sağlıklı beslenme # gaps diyeti # gaps # kocaeli # izmit # diyet bahçesi # tedavi merkezi # aşure #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.