Dillere destan düğün

2017-09-02    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-09-02
.stripslashes($urun->baslik).

İzmit’in genç müteahhitlerinden Turan Yılmaz bekarlığa veda etti. Turmaz İnşaat’ın sahibi Cüneyt Yılmaz ve Gülizar Yılmaz çiftinin yakışıklı oğulları Turan Yılmaz ile Yılmaz Mutlu ve Ayfer Mutlu çiftinin güzel kızları Olcay Mutlu, Wellborn Luxury Hotel’de gerçekleştirilen dillere destan bir düğünle dünya evine girdi. Birgül Yürüker’in sahibi olduğu Arke Organizasyon tarafından çiçek bahçesine çevrilen mekanda gece boyunca mutluluk rüzgarları esti.


ALKIŞ TUFANI KOPTU

Düğün merasimi, alkışlar eşliğinde alana gelen genç çiftin nikahının kıyılmasıyla başladı. Mehmet Kaçmaz’ın kıydığı nikahta CHP Kocaeli Milletvekilleri Fatma Kaplan Hürriyet ve Haydar Akar ile Aylin Yıldız şahitlik yaptı. Nikahın kıyılmasının ardından aile cüzdanını gelin hanıma teslim eden Fatma Kaplan Hürriyet ikiliye mutluluklar diledi, Atatürk’ün kurduğu cumhuriyete sahip çıkan evlatlar yetiştirmelerini istedi. Kaplan’ın sözlerinin ardından yine bir alkış tufanı koptu.


BALAYI İÇİN MALDİVLER

Her şeyin özel olduğu düğünde Olcay Mutlu’nun gelinliği de özel olarak tasarlandı. Semih Doğruer’in diktiği gelinlik içinde peri kızlarını kıskandıracak kadar güzel görünen Olcay Mutlu’nun saçlarını ise Jonate tasarladı. Mutlu yuvalarını Bahçecik’te kuran çift balayı için ise Maldivler’i seçti. Nikah töreninin ardından sıra eğlenceye geldiğinde pist bir an olsun boş kalmadı. Canlı müzik eşliğinde piste çıkan davetlilere yeni evli çift de eşlik etti.


HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ

Gece geç saatlere kadar süren düğünde havai fişek gösterisi nefes kesti. Dakikalarca devam eden havai fişek gösterisini davetlilerin bazıları büyük bir ilgiyle izlerken bazıları da telefonlarıyla bu güzel anları yakalamaya gayret etti. Havai fişek gösterisinin hemen ardından halaya geçildi. Davetliler, gecenin bitimine dek halay çekerek gönüllerince eğlendi.

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.