Dila ve Tolga ni-şan-lan-dı

2017-01-09    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-01-09
.stripslashes($urun->baslik).

İlimizin tanınmış simalarından, Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin işletme müdürü Hakan Savaş ile Necla Savaş’ın güzel kızları Dila evlilik yolunda ilk adımı attı. Geçtiğimiz yerel seçimlerde CHP’den Derince Belediye Başkanlığı’na aday olan Hakan Savaş ile bir dönem Genç Kocaelililer Derneği’nin başkanlığını yapan Necla Savaş, güzel kızları Dila için evlerinde sade bir nişan töreni düzenledi.

 

SEÇKİN DAVETLİLER

Maltepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunu olan ve Maltepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nde iç mimar olarak görev yapan Benan Dila Savaş ile Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Eğitim Bölümü mezunu olan ve Maltepe Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü’nde çalışan Tolga Yılmaz’ın nişan törenine başta Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç olmak üzere seçkin bir davetli topluluğu katıldı.

 

DEDESİNDEN İSTEDİ

Ortak bir projede çalışırken tanışan Dila ve Tolga’nın nişan merasimi kız isteme geleneğiyle başladı. 18. Dönem Ankara Milletvekili Rıza Yılmaz, Dila’yı dedesi Bertan Savaş’tan istedi. Genç çiftin nişan yüzüklerini ise Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç taktı. Bu mutlu ana tanıklık edenler arasında CHP eski il başkanı Yalçın Kuşkan, Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Melih Morsünbül ve eşi ile Özel Kalem Müdürü Fehmi Başusta da vardı.

 

KENDİLERİ HAZIRLADI

Dila ve Tolga çok yoğun çalışmalarına rağmen nişan organizasyonunu da kendileri üstlendi. Organizasyon, davetlilerden tam not aldı. Gençler, şampanya patlatarak kutladıkları nişan sonrası arkadaşları ve yakın akrabaları ile Hayal Kahvesi’nde eğlenceye devam etti. Dila ve Tolga nikah törenlerini İzmit’te, düğünü ise damat beyin memleketi olan Ankara’da yapmayı planlıyor.

NASIL ARANDI: #Dila Savaş # Hakan Savaş # Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç # Necla Savaş # Tolga Yılmaz

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.