23-02-2024 14:21

Dedeman, Yeni Yıla Sokak Partisiyle Girecek

   0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 15/12/2022
Hem İstanbul’a olan yakınlığı hem de muhteşem doğası ile kayak turizminin gözde bölgelerinden olan Kartepe’ye yeni bir soluk getiren Dedeman Kartepe Kocaeli, 2023 yılına “sokak partisi” konsepti ile girmeye hazırlanıyor. Avlu ve Gastro Pub alanında gerçekleşecek yılbaşı programı; sazlı sözlü eğlence, DJ performansı ve muhteşem sokak lezzetleriyle yeni yılın ilk saatlerine kadar devam edecek.
.stripslashes($urun->baslik).

Dedeman Kartepe Kocaeli, yılbaşı gecesi için hazırladığı özel programıyla misafirlerine unutulmaz anlar yaşatacak. “Sokak partisi” konseptinin hâkim olacağı gecede; canlı müzik, perküsyon şovu, DJ performansı, zengin açık büfe ve birbirinden özel sokak lezzetleri yer alacak.

 YILBAŞI EĞLENCESİ

Yılbaşı programına ek olarak, yeni yıla Kartepe’de girmek isteyenlere özel konaklama fırsatı da sunan Dedeman Kartepe Kocaeli, geceyi sabaha bağlayan misafirleri için geç kahvaltı ve geç check-out imkânı sunuyor. Ayrıca 2023 yılının ilk gününde yenilenmek isteyenlere özel yüzde 20 spa ve masaj indirimi de konukları bekliyor. Dedeman Kartepe Kocaeli’nin sunduğu birbirinden avantajlı yılbaşı paketleri hakkında detaylı bilgiye rezervasyon numarasından ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon: 0262 300 40 40

NASIL ARANDI: #kocaeli # kocaelilife # kocaelinindergisi # kocaelidergisi # dergilik

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.