05-12-2023 05:53

Damat olur inşallah...

2016-06-06    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-06-06
.stripslashes($urun->baslik).

 

bith2

 

Kentimizin tanınmış iş adamlarından, Asedna Turizm'in sahibi Neşet Altun ve eşi Seda Altun'un yakışıklı oğulları Arhan, geçtiğimiz günlerde Club Bithynia’da düzenlenen şık bir düğünle erkekliğe ilk adımını attı.

Conkbayırı Koleji 2. sınıf öğrencisi olan Arhan’ın sünnet düğününe, Altun çiftinin ailesi, yakın dostları ve Arhan’ın arkadaşları katıldı.

Davetlilerin salonu doldurmasından sonra, Arhan’ın annesiyle yaptığı etkileyici dans gösterisiyle başlayan organizasyonda, eğlence gece boyunca devam etti.

Arhan’ın ablası Tuğçe Altun’un özel olarak seçtiği parçalarla coşan davetliler, sahneyi hiç boş bırakmazken, gecede adeta bir şıklık yarışı yaşandı.

Seda Hanım ve Tuğçe Hanım ise Kadınca mağazasından özel olarak seçtikleri kumaşlardan diktirdiği elbiselerle göz kamaştırdı.

Oğullarının ilk mürüvvetini gören Altun çiftinin oldukça mutlu olduğu gözlenen gece, davetlilerin ‘Allah damatlığını da göstersin’ dilekleriyle son buldu.

 

 

bith12

Arhan, sempatik tavırlarıyla gecenin ilgi odağıydı.

 

bith11

Gecenin açılış dansını yapan anne-oğul, davetlilerden büyük alkış aldı.

 

bith4

Altun çifti, oğullarının sünnet düğününe mükemmel ev sahipliği yapan Club Bithynia’nin işletme müdürü Zeynep Yalaz’a teşekkür etmeyi unutmadı.

 

bith16

Arhan’ın annesi Seda Hanım ve ablası Tuğçe Hanım güzellikleriyle göz kamaştırdı.

 

bith8

Onur Erol, eşi Pelin Erol ve Özcan Erol

 

bith9

Seda Altun ve Müge Eryüksel

 

bith13

 

bith10

Özlem - Volkan Yılmaz çifti, mutlu günlerinde Altun Ailesi’ni yalnız bırakmadı.

 

bith5

Müge Görsen ve İpek Dürter

 

bith14

Senem Cihan ve Simge Dönmez

 

bith15

NASIL ARANDI: #ARHAN ALTUN #Asedna Turizm #Club Bithynia #Conkbayırı Koleji #kutlama #NEŞET ALTUN #SEDA ALTUN #SÜNNET TÖRENİ #TUĞÇE ALTUN

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.