13-04-2024 09:32

Çocukluk aşkı mutlu sonla noktalandı!

2016-11-10    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-11-10
.stripslashes($urun->baslik).

Keleşler Otomotiv’in sahibi Murat Keleş ve Faruk Keleş’in yeğeni olan ve aynı firmada servis müdürü olarak görev yapan Hasan Keleş, çocukluk aşkı Tuba Özkul ile peri masallarını aratmayan bir düğünle evlendi.

Merhum Hüseyin Keleş ile Asiye Keleş’in yakışıklı oğlu Hasan ile Nurcan ve Rafet Özkul çiftinin, Makas Kuaför Kocaeli’de halkla ilişkiler sorumlusu olarak çalışan güzel kızları Tuba Özkul, bir ömür boyu mutluluğa Gölcük My Liva Restaurant’ın büyüleyici atmosferinde ‘evet’ dedi.

Hasan ile Tuba’nın uzun süredir hayalini kurduğu muhteşem düğün, genç çiftin lüks bir yatla yaptığı Körfez turundan sonra, My Liva Restaurant’a gelişiyle başladı.

Yattan inerek havai fişekler altında düğün alanına giriş yapan çift, davetliler tarafından coşkuyla karşılandı, daha sonra mutluluk dilekleriyle birlikte dilek fenerleri gökyüzüne bırakıldı.

 

EĞLENCEYE ARA VERİLMEDİ

Görsel bir şölenle başlayan düğünde düğünde, eğlence ilk dakikalarda başladı. Özel tasarım gelinliği içerisinde bir prenses kadar zarif görünen güzel gelin Tuba, bir an olsun pistten inmezken kimsenin oturmasına da müsaade etmedi. Mutluluğu gözlerinden okunan Hasan Bey de güzel eşine eşlik ederek, alanı dolduran davetlilerle birlikte gece boyunca dans etti. Her detayın düşünüldüğü ve eğlencenin temposunun hiç düşmediği düğün davetlilerden tam not alırken, mutlu çift düğün sonrasında balayı için Bodrum’a gitti.

 

Osman Keleş, Elif Keleş, Emrah Keleş, Asiye Keleş, Asuman Günortaç, Ayşe Keleş, Alpay Günortaç, Aslı Baş, Esma Keleş, Mustafa Baş yeni evli çift ile birlikte böyle poz verdi.8 ÇOCUK İSTEDİ
Bundan 8 yıl önce arkadaşları aracılığıyla tanışan ve nikah törenleri düğünden birkaç gün önce gerçekleşen çiftin nikahı, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu tarafından kıyıldı. Nikah akdinden sonra genç çift ve Gürkan Turizm’in sahibi Serhan Gürkan ile poz veren Başkan Karaosmanoğlu, damat Hasan Keleş’in 9 kardeş olduğunu öğrenince, yeni evli çiftten de en az 8 çocuk beklediği belirtti.

 

NASIL ARANDI: #Asiye Keleş # Faruk Keleş # Hüseyin Keleş # Keleşler Otomotiv # Murat Keleş # My Liva Restaurant # Tuba Özkul

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.