24-05-2024 07:45

Çıkalım dışarı

2018-10-31    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-10-31
.stripslashes($urun->baslik).

Kim demiş kasım ayında dışarı çıkılmaz diye? Evde oturup battaniye altında sıkışıp kalacağınıza dışarı çıkın!

Hava serin olsa da yağmur yağsa da sokaklarda yürüyün! Deniz kenarında yürüyün, ormanda yürüyün!

Yeni yerler keşfedin, yeni insanlarla tanışın! Sosyal kalın, hayata bağlanın! Yoksa ne hastalıktan kurtulabilirsiniz ne de depresyondan...

Dışarı çıkıp ne mi yapacaksınız? İşte bu sorunun cevabını bu sayıda bulacaksınız.

Sizler için birbirinden renkli, hareketli ve eğlenceli önerilerimiz var. Mesela; yeni yerler keşfedebilirsiniz.

Her akşam 19.45’te Yeşilçam filmlerinden birini beyaz perdeye yansıtan Ondokuz45 Cafe & Restaurant’ta, patlamış mısır eşliğinde keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

Derince’de yeni bir anlayışla ve yenilenen yüzüyle hizmet vermeye başlayan Zevvak Bi’ Meyhane’de dostlarınızla sohbetin dibine vurabilirsiniz.

Yahya Kaptan Mahallesi’nde kısa bir süre önce açılan Sukra Gurme’de doğal ürünlerle kendinize nefis bir ziyafet çekebilir, beğendiğiniz ürünleri giderken satın alarak evinize de götürebilirsiniz.

★ ★ ★

Kocaeli’nin ilk ayak sağlığı merkezi Diamond’ta ayaklarınızı şımartabilir, Tryp By Wyndham İzmit bünyesinde açılan SPA merkezinde şehirde tatil havasına girebilirsiniz.

Sezonu açan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın yeni oyunlarını izleyebilir, sanatla iç içe bir akşam geçirebilirsiniz.

Kendi markasını yaratan Burcu Seyhan Make-up Studio’da güzelliğinize güzellik katabilir, Rana Kaplan Akademi’de iç dünyanıza doğru bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

İdeal kilonuza ulaşırken güçlü bir vücuda sahip olmak istiyorsanız Fit4ever PT Studio’ya uğrayabilir, spor yapabilirsiniz.

Spor değil de müzik, bale, dans, tiyatro gibi sanat dallarından birine ilgi duyuyorsanız; İzmit Sanat Merkezi’nin kapısını çalarak, kendinize yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz.

Bunlarla yetinmezseniz, ‘10 Öneri’ köşemize bir göz atabilirsiniz. Katılabileceğiniz kış kampından izleyebileceğiniz konserlere kadar hayatınıza renk katacak aktivitelerle dışarıda iyi vakit geçirebilirsiniz.

Daha ne olsun.

Bizi izlemeye devam edin!

NASIL ARANDI: #serpil çolak # köşe yazarı # gazeteci # kocaeli life # ondokuz45 cafe # diamond ayak sağlığı merkezi # burcu seyhan make-up studio # tryp by wyndham # izmit sanat merkezi # zevvak bimeyhane # fit4ever # tiyatro # sukra gurme

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.