29-02-2024 22:32

Buse Kavşut'un ürünleri görücüye çıktı

2019-01-19    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-01-19
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: EYLEM SELVİ ARI

 

Genç girişimci Buse Bayram Kavşut, ev dekorasyonunda tasarım ürünler kullanmak isteyenler için İzmit İsmail Gaspıralı Caddesi Akven Bağçeşme Evleri 2 adresinde Buse Kavşut İsmini taşıyan mağazasını şık bir kokteylle açtı. Okan Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü mezunu olan Buse Kavşut, ev dekorasyonuna duyduğu ilgiyi ticarete dökerek tasarım evler yaratıyor. Yurt içi ve yurt dışı fuarlarında görücüye çıkan tasarım dekorasyon ürünleri İzmit’e getiren ve mağazasınıda satışını yapacak olan Buse Bayram Kavşut, ev dekorasyonuna bakış açınızı değiştirecek.

 

 

ÜRÜNLERİ ÇOK BEĞENDİLER

Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (KOİDEER) Başkanı Nilgün Yılmaz ile yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Kavşut’un yakın dostları, arkadaşları ve ailesinin katılım sağladığı açılışta, Buse Kavşut konuklarını güler yüzle karşıladı. Bir süre mağazayı gezen davetliler, bir yandan ikramları tadarken bir yandan da ürünleri yakından inceleme şansı buldu. Davetlilerin büyük çoğunluğu, açılışı fırsat bilip tasarım ürünlerden de satın aldı.

  

 

HAVANIZI DEĞİŞTİRİN

Buse Kavşut’un tasarım mağazasına giderek beğendiğiniz ürünleri alacağınız gibi Buse Kavşut’un tecrübesiyle de evinizi dekora edebileceksiniz. Tasarım ürünlerle evinin ya da ofisinin havasını değiştirmek isteyenleri mağazasına bekleyen Buse Bayram Kavşut, 2 personeliyle birlikte müşterilerininin hizmetinde olduklarını söyledi.


Cem Kavşut ve eşi Buse Kavşut

NASIL ARANDI: #buse kavşut # tasarım # ev dekorasyonu # mağaza # genç girişimci #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.