19-06-2024 14:34

Burcu Seyhan Make-up Studio yeni yerinde

2018-11-01    1 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-11-01
.stripslashes($urun->baslik).

Profesyonel makyaj, microblading 3D kaş ve ipek kirpik konusunda uzman olan Burcu Seyhan, 1 yıl önce hizmete açtığı Burcu Seyhan Make-up Studio’sunu büyüttü. İzmitli kadınların en güvendiği ve en çok tercih ettiği isimlerden olan Burcu Seyhan, İzmit Bağçeşme  İsmail Gaspralı Caddesi Akven Bağçeşme Evleri 2 No:27/5 adresindeki yeni iş yerinin açılışını gerçekleştirdi. Açılışa özel bir kokteyl düzenleyen Burcu Seyhan’ı, ailesi, dostları ve müşterileri yalnız bırakmadı.

 

 

 

DOĞAL VE BAKIMLI GÖZÜMEK İSTİYORSANIZ…

Uzun yıllar kozmetik sektörünün önde gelen markalarında güzellik uzmanı ve yönetici olarak görev yapan Burcu Seyhan, kendi güzellik merkezinde; microblading 3D kaş, ipek kirpik uygulaması, manikür pedikür, kalıcı oje, tırnak tasarımı, profesyonel makyaj ve kaş alımı uygulamalarını yapıyor. Seyhan; güzel, bakımlı ve her şeyden önce doğal gözükmek isteyen kadınları Burcu Seyhan Make-up Studio’suna bekliyor.

Burcu Seyhan...

 

 

 

İLETİŞİM

Adres: İsmail Gaspralı Caddesi Akven Bağçeşme Evleri 2 No: 27/5 Bağçeşme/İzmit/Kocaeli

Telefon: 0542 276 81 17

Instagram: @burcuseyhan_makeupstudio

E-mail: brcsyhnok@gmail.com 

 

NASIL ARANDI: #burcu seyhan # güzellik # bakım # doğal # microblading 3d kaş # doğal kaş ipek kirpik # güzellik salonu # profesyonel makyaj # manikür pedikür # tırnak tasarımı

3 yıl önce - ebru

iki seansta yapacağı kaş düzeltme işlemi için ben ve ablamın kızı 800 şer TL peşin ödedik. İkinci seans için gittiğimizde 150 şer TL daha para talep ettiler. Para ödemezseniz ikinci seansı hizmeti alamazsınız dediler. Müşterisine bu şekilde yaklaşan bir yerin yaptığı iş kaliteli olsa ne olur. Başkalarına da sordum. Herkese aynı şeyi yapıyorlarmış.

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.