26-02-2024 10:53

Bulut, koca adam oldu!

2017-01-11    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-01-11
.stripslashes($urun->baslik).


Didem Köseoğlu

Dergimizin her ay merakla beklenen anne-çocuk sayfası Kids Life’ın editörlerinden Büşra Uçarı ile Yarımca’da hizmet veren Halanın Yeri lokantasının sahibi Onur Uçarı’nın küçük oğulları Bulut, 1 yaşına bastı.

Uçarı Ailesi, büyük oğulları Mercan’dan sonra hayatlarına katılan dünyalar tatlısı Bulut’un ilk yaş günü için Kartepe Doğa Evleri’nin sosyal tesislerinde muhteşem bir parti düzenledi.

Düşler Evi Organizasyon tarafından ‘oduncu’ konseptiyle organize edilen parti için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştü.

Sosyal tesisin, konsepte uygun olarak yeşil-kırmızı-siyah renklerle süslendiği etkinlikte, Uçarı çiftinin akrabaları ve yakın dostları ile Mercan ve Bulut’un minik arkadaşları hazır bulundu.

 

SÜRPRİZ HEDİYELER

Büşra-Savaş Uçarı çiftinin mükemmel bir ev sahipliği örneği sergilediği partinin yıldızı ise minik Bulut oldu.

Şirinliği ve cana yakın halleriyle davetlilerin kalbini fetheden küçük adam, bütün gün hem oyunlar oynadı hem de şaşkın gözlerle etrafı izledi.

Büyüklerin bol bol sohbet etme imkanı bulduğu partide çocuklar da eğlenceye doydu.

Sıra pastanın kesilmesine geldiğinde ise Uçarı Ailesi, Belgin Karabulut Abayhan tarafından hazırlanan muhteşem pastayı hep birlikte kesti.

Pasta seramonisinin ardından, davetliler birbirinden lezzetli ikramların tadına bakarken, Uçarı çiftinin küçük konuklar için hazırladığı sürpriz hediyeler güne renk kattı.

Gün boyu neşe içinde devam eden partiden akılda kalan, sımsıcak bir aile tablosu ve gülümseyen yüzler oldu.

Biz de Kocaeli Life ailesi olarak sevimli Bulut’un yeni yaşını kutluyor, Uçarı ailesine sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyoruz.

NASIL ARANDI: #Aslı Gencal # Büşra Uçarı # Düşler Evi Organizasyon # Oduncu

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.