Bu şenliği kaçırmayın

2018-08-16    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-08-16
.stripslashes($urun->baslik).

Kanser Çocuğumdan Uzak Dur Derneği (KAÇOD) tarafından 25-26-27-28 Ağustos tarihlerinde 1.Sağlıklı Çocuk Şenliği düzenleniyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kartepe Belediyesi’nin destekleriyle Kartepe Seka Kamp alanında yapılacak olan şenlikte gıda, el sanatları, sağlık dernekleri, okullar ve hastanelerin tanıtım stantları yer alacak. Şenlik boyunca her gece oyuncular Nida Şan, Açelya Elmas, Barış Bigil gönüllü olarak çocuklar için sahne alacak.

PİKNİK YAPILACAK

Şenliğin ikinci gününde kanser tedavisi gören ve tedavi görerek iyileşen çocuklar ve Kocaeli Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof.Dr Nuh Zafer Cantürk, Çocuk Onkoloji Bölüm Başkanı Prof.Dr Funda Çorapcıoğlu ile bir araya gelerek Atafen Koleji ve yöneticisi Burçak Tüysüz Kablan’ın destekleriyle piknik yapılacak.

Festival kapsamında açılan stantlardan elde edilen gelir kanser tedavisi gören çocukların ihtiyaçları için kullanılacak. Kanser Çocuğumdan Uzak Dur Derneği (KAÇOD) 1.Sağlıklı Çocuk Şenliği’ne herkesi davet ediyor.

NASIL ARANDI: #Kanser Çocuğumdan Uzak Dur Derneği # kaçod # sağlıklı çocuk şenliği # Kocaeli Büyükşehir Belediyesi # Kartepe Belediyesi #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.