28-05-2023 08:22

Bu düğün unutulmaz

2017-09-09    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-09-09
.stripslashes($urun->baslik).

Haber: Bilal AKPINAR

Club Bithynia, geçtiğimiz günlerde unutulmaz bir düğüne daha ev sahipliği yaptı.

Emekli Samen ve Adviye Fidan çiftinin zarif kızları Miray ile Tüpraş emeklisi makine mühendisi Ümit Pekmertol ve eşi Şükran Pekmertol’un yakışıklı oğulları Gökhan, uzun süre hafızalardan silinmeyecek muhteşem bir törenle dünya evine girdi.

Haldız İnşaat’ın başarılı avukatlarından Miray Fidan ile General Electric’te görev yapan elektrik mühendisi Gökhan Pekmertol çiftinin, Arke Organizasyon’un sihirli dokunuşlarıyla peri masalına dönüşen düğününe çok sayıda davetli katıldı.

Arkadaş çevresi aracılığıyla tanışan ve iki yıl süren mutlu birlikteliklerini nikahla taçlandıran Miray ve Gökhan’ın, öğle saatlerinde nikah merasimiyle başlayan düğünü, gecenin geç saatlerine kadar neşe içinde devam etti.

 

ŞIKLIK YARIŞI

Arke Organizasyon tarafından ‘günebakan’ konseptiyle organize edilen düğünde, Club Bithynia sarı ve beyaz renklere büründü. Nikah töreni öncesinde konukların sandalyelerine bırakılan sarı renkli şemsiyeler ise hem organizasyona renk kattı hem de konukları güneş ışığından korudu. Gündüz saatlerinde kıyılan nikahta Miray Fidan ve Gökhan Pekmertol çiftinin nikah şahitliğini Simge Pekmertol ve Ümit Salih Bolol yaptı.

Asıl eğlence havanın kararmasıyla başladı. Güneşin batmasıyla birlikte havuz başındaki düğün alanına geçen davetliler şıklıklarıyla göz kamaştırırken eğlencenin de tadını çıkardı.

Miray Hanım’ın beyaz gelinliği içinde bir kuğu kadar zarif göründüğü gecede, davetliler karizmatik damat Gökhan Bey ve Miray Hanım ile birlikte bol bol fotoğraf çektirerek bu özel günü ölümsüzleştirdi.

Genç çift, düğün ertesinde balayı için Bali’ye uçarken, bundan sonraki yaşamlarına İstanbul’da devam edecekleri öğrenildi.

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.