Bir ömür boyu el ele

2016-11-11    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-11-11
.stripslashes($urun->baslik).

İlimizde geniş bir kesim tarafından tanınan, başarılı iş adamı Lütfü Taşer ve eşi Fatma Taşer’in karizmatik oğulları Yusuf, hayatını Fatma ve Fikret Güngör çiftinin zarif kızları Nurseven ile birleştirdi.

Eti firmasında pazarlama sorumlusu olarak çalışan Yusuf Taşer ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlüğü’nde görev yapan Nurseven Güngör’ün, The Ness Hotel’de gerçekleşen görkemli düğününde her iki ailenin akraba ve yakın dostları mutlu çifti yalnız bırakmadı.

Arke Organizasyon imzasını taşıyan ve pembe-beyaz kiraz çiçekleri konseptiyle bir peri masalını andıran düğünde, davetlilerin şıklığı da gözlerden kaçmadı.

Bundan 5 yıl önce bir sosyal sorumluluk projesi üzerinde çalışırken tanışan ve yaklaşık bir yıl önce aşka dönüşen arkadaşlıklarını mutlu sonla taçlandıran Nurseven ve Yusuf’un oldukça heyecanlı olduğu gözlenirken, Nurseven Hanım’ın Nuran Feyza Designers imzalı özel tasarım gelinliği hayranlık uyandırdı.

Gece boyunca birbirlerinin elini bir an olsun bırakmayan Nurseven ve Yusuf Taşer çifti, düğünün ardından balayı için Dubai’ye uçtu.

NASIL ARANDI: #Arke Organizasyon # Dubai # Eti # Fatma Güngör # Fikret Güngör # Lütfü Taşer # Nursen Güngör # Yusuf Taşer

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.