05-03-2024 06:04

Bir ömür boyu aşkla…

2016-12-09    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-12-09
.stripslashes($urun->baslik).

İlimizde geniş bir kesim tarafından tanınan Ayla ve Hamza Fikret Biçimli çiftinin yakışıklı oğulları Bora Halit ile Bahar ve Süleyman Atalan çiftinin zarif kızları Seden, 5 yıldır süren birlikteliklerini mutlu sonla noktaladı.

Club Bithynia’da gerçekleşen ve Arke Organizasyon tarafından organize edilen şık bir kokteylle dünya evine giren genç çifti iki ailenin akrabaları ve yakın dostları dabu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Bankacı olan Seden Atalan ve Samsung firmasının İzmit servis sorumlusu Bora Halit Biçimli’nin kokteyli için Club Bithynia’nın hem bahçesi hem de salonu konsepte uygun olarak yeniden düzenlendi.

 

BALAYI MALDİVLERDE

Davetlilerin şıklığıyla göz doldurduğu organizasyonda, uzun yıllara dayanan arkadaşlıkları 5 yıl önce aşka dönüşen Seden ve Bora Halit’in mutluluğu gözlerden kaçmadı.

Genç çiftin nikahı, nikah memuru Fikri Sever tarafından kıyılırken, Seden ile Bora Halit’in yaptığı ilk dans, salonda romantik dakikaların yaşanmasına neden oldu.

Balayı için Maldiv Adaları’na gideceği öğrenilen mutlu çift, bundan sonraki yaşamlarına İzmit merkezdeki evlerinde devam edecek.

NASIL ARANDI: # Bora Halit Biçimli # Seden Atalan

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.