Bilgesu ile Berkay mutluluğa yelken açtı

2018-07-31    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-07-31
.stripslashes($urun->baslik).

Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası Şube Sekreteri Berkay Güngör ve matematik öğretmeni Bilgesu Saka, Gölcük My Liva Restaurant Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen muhteşem düğünle dünya evine girdi.

Düğün alanına denizden tekne ile gelerek herkesi şaşırtan genç çiftin düğünlerine İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Yönetimi ve çok sayıda davetli katıldı. Berkay ve Bilgesu Güngör çiftini mutlu günlerinde yalnız bırakmayan aileleri, yakınları ve mesai arkadaşları, gece boyu gönüllerince eğlendi.

Renkli görüntülerin yaşandığı düğün töreninde oldukça neşeli oldukları gözlerden kaçmayan gelin ve damat, tüm davetlilerle yakından ilgilenirken, genç çiftin anne ve babaları da davetlileri kapıda karşıladı. Geç saatlere kadar devam eden düğün töreninde gönüllerince dans edip oynayan davetliler keyifli bir akşam geçirdi. Gecenin en güzel sürprizi ise damadın gelin arabasına yazdırdığı yazı oldu. “Ofiste Herkes Sever, O Beni Şantiyedeyken Sevdi” yazısı gelin Bilgesu Güngör ve davetliler tarafından çok beğenildi.

Düğünün sonunda genç çift, dostlarıyla birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek bu mutlu günlerini ölümsüzleştirdi. Berkay ve Bilgesu çifti balayı için Antalya’yı tercih etti.

 

NASIL ARANDI: #düğün # evlilik # inşaat mühendisleri odası kocaeli şubesi # berkay güngör # bilgesu saka

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.