25-02-2024 10:47

İnşaat Mühendisleri Odası'ndan Büyükakın'a ziyaret

2018-09-07    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-09-07
.stripslashes($urun->baslik).

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube heyetini Bilecik’te görmekten dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Vali Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Bilecik'te görev yapmaktan büyük mutluluk ve gurur duyduğunu dile getirdi. Vali Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Uzun yıllar görev yaptığım Kocaeli’den ilimize gelerek bizleri ziyaret eden ve misafirimiz olan çok değerli İMO Kocaeli Şube Başkanı Tolga bey ve yönetim kurulu üyelerine Bilecik’e hoş geldiniz diyorum. Değerli konuklarımızı Bilecik’te görmekten, onları Bilecik’te ağırlamaktan büyük bir mutluluk ve memnuniyet duyduğumu ifade etmek istiyorum. Kocaeli’de kendileriyle çok yakın çalıştık. Güzel hizmetlerin yapılmasına vesile olduk. Kendilerine nazik ziyaretleri için bir kez daha teşekkür ediyor ve benimde çok sevdiğim ve özlediğim İzmit’in sembolü olan anlamlı hediyeleri pişmaniye için de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

 

ŞEYH EDEBALİ TÜRBESİ DE UNUTULMADI

Osmanlı Devleti'nin manevi kurucusu Şeyh Edebali'nin defnedildiği türbeyi de ziyaret eden İMO heyeti, 36 Osmanlı Devleti padişahının, dedeleri Şeyh Edebali Hazretleri'nin huzurunda buluştuğu ve Osmanlı Padişahlarının hayatının görsel ve işitsel teknolojilerle anlatıldığı 200 metrelik Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi projesini de gezdi.

NASIL ARANDI: #İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi # İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok # Bilecik Valisi Tahir Büyükakın # Bilecik #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.