24-06-2024 01:02

Başkan Ayaz vatandaşlarla buluştu

2018-10-31    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-10-31
.stripslashes($urun->baslik).

Başkan Hüseyin Ayaz yerel yönetimde katılımcılığı sağlamak, Başiskele’nin gelişiminde ve değişiminde ortak çözümde buluşmak anlayışıyla ve sosyal belediyecilik bilinciyle komşularıyla buluşmaya devam ediyor. Başkan Ayaz, geçen ay Başiskele Belediyesi’nin Türkiye’de bir ilke imza atarak tesislerinin açılışını yaptığı, Kullar Spor Kulübü Gençlik Eğitim Spor ve Kamp Merkezi’ni ziyaret etti. Kullar Spor Başkanı Fahri Altıntaş ve yönetimi tarafından karşılanan Başkan Hüseyin Ayaz, tesisin konferans salonunda sporcularla sıcak ve samimi sohbet gerçekleştirdi Başkan Ayaz, yöneticilerin ve sporcuların isteklerini dinlerken, ilçeye yapılan ve yapılacak olan projeleri anlattı.   

BAYANLARLA İSTİŞARE TOPLANTISI

Komşularıyla her zaman her yerde bir araya gelen, onlarla sohbet eden, istek ve taleplerini çözüme kavuşturan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, ayrıca bayan komşularıyla da istişare toplantılarını sürdürüyor. Başkan Ayaz, son olarak Kullar Yakacık Mahallesi’nde bayan komşularına misafir oldu. 'Yaşamasını Bilenlere Aşk ile Başiskele' sloganıyla hizmetlerini sürdüren ve Başiskele’yi daha yaşanabilir bir kent yapmak için yoğun mesai harcayan Başkan Hüseyin Ayaz, komşularıyla buluşmayı sürdürecek.

NASIL ARANDI: #Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz # Başiskele Belediyesi # Kullar Spor Kulübü Gençlik Eğitim Spor ve Kamp Merkezi

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.