05-03-2024 08:19

Balayına Tayland’a gittiler

2016-10-14    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-10-14
.stripslashes($urun->baslik).
    • Didem KÖSEOĞLU


İlimizin sevilen emlakçılarından Sevgi Sapancı ile merhum Ercan Sapancı’nın yakışıklı oğulları Akın Sapancı, Huriser-Mustafa Kır çiftinin güzel kızları Gamze Kır’la dünya evine girdi. ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.’de gıda mühendisi olarak görev yapan Gamze Kır ile aynı şirkette gıda teknisyeni olarak çalışan Akın Sapancı, iş arkadaşlığını çok güzel bir düğünle hayat arkadaşlığına dönüştürdü.

 

ESKİ FOTOĞRAFLAR...

Yaklaşık bir yıldır birlikte olan çiftin düğünü Club Bithynia’da yapıldı. Birgül Yürüker’in sahibi olduğu Arke Organizasyon tarafından organize edilen düğünde mekan çiftin eski fotoğraflarıyla donatıldı. Pembe ve beyaz renklerin hakim olduğu düğünde güzel gelin Gamze, Joye Puro’nun özel tasarım gelinliği içerisinde oldukça zarifti. Yakışıklı damat Akın ise Gabbiacci marka açık mavi damatlığı tercih etmişti.

 

10 GÜN KALACAKLAR 

Her iki ailenin akrabalarının, yakınlarının ve dostlarının katıldığı düğünde adeta şıklık yarışı yaşandı. Düğüne katılan bayanlar birbirinden şık kıyafetiyle boy gösterirken, beylerin şıklığı da dikkatlerden kaçmadı. Yeni evli çift, “İnsan ömründe bir kere oluyor” diyerek balayı için 10 günlüğüne Tayland’a gideceklerini, Phuket Adaları’nda tatil yapacaklarını açıkladı.

NASIL ARANDI: #Akın Sapancı # Club Bithynia # Ercan Sapancı # Gamze Kır

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.