Bakıroğlu’nun düğünü AKP’lileri buluşturdu

2016-10-09    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-10-09
.stripslashes($urun->baslik).
    • Didem KÖSEOĞLU


AKP İzmit İlçe Gençlik Kolları’nın kurucu başkanı ve AKP İzmit İlçe Yönetim Kurulu Üyesi, Er Ajans’ın sahibi Erkan Bakıroğlu, Hande İkinci ile hayatını birleştirdi. Yaklaşık 9 ay önce tesadüfen tanışıp, ilk görüşte birbirlerine aşık olan çiftin düğününe AKP’nin önde gelen isimleri ve kent protokolü adeta akın etti.


BAKAN DA GELDİ

Antikkapı Restaurant’ta gerçekleştirilen düğüne Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, AKP Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker ve Zeki Aygün, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ile AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz da katıldı.


ÇOK SAYIDA DAVETLİ

Düğüne katılanlar arasında AKP İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, AKP Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Ömer Polat, Ülkü Ocakları İl Başkanı Melikşah Taşkın, Kocaeli Rizeliler Derneği Başkanı Osman Çakır da vardı. Genç çifti bu mutlu günlerinde akrabaları, yakınları ve dostları da yalnız bırakmadı.


BOL ŞAHİTLİ NİKAH

Feride Handan İkinci ve merhum Mustafa İkinci’nin güzel kızları Hande ile Ayşe-Osman Nuri Bakıroğlu’nun yakışıklı oğulları Erkan’ın nikahını başkan Karaosmanoğlu kıyarken, bakandan milletvekiline, belediye başkanından il başkanına kadar çok sayıda kişi bu güzel ana şahitlik etti. Şahitler arasında Kent Konut eski Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Karadağ ile gelinin eniştesi Onur Sunar da vardı.


IŞIK: EN AZ 3 ÇOCUK

Nikahın ardından evlilik cüzdanını gelin hanıma veren bakan Işık, “Erkan bizim için önemli birisi. Uzun yıllar beraber çalıştık, beraber ıslandık yağan yağmurlarda. Her zaman söylüyordum, ‘Haydi Erkan, fazla gecikme, sen de yuvanı kur’ diyordum. Şimdi görüyorum ki beklediğine değmiş” diyerek, çifte mutluluklar diledi. Bakan Işık, en az 3 çocuk tavsiyesinde de bulundu.

NASIL ARANDI: #Er Ajans # Erkan Bakıroğlu # Hande İkinci

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.