Avukat geline polis damat

2016-11-03    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-11-03
.stripslashes($urun->baslik).

Gölcük’te uzun yıllar kuyumculuk yapan, şimdilerde Arges Halı Yıkama’nın sahibi olan Mehmet Dönmez ile Banu Dönmez çiftinin güzel kızları Fatma Didem Dönmez, Hanife-Ömer Kaya çiftinin yakışıklı oğulları Fatih Kaya ile hayatını birleştirdi. Kocaeli Barosu avukatlarından Fatma Didem Dönmez ile polis memuru Fatih Kaya’nın düğünü Grand Körfez Hotel’de gerçekleştirildi.

 

 

İLK GÖRÜŞTE AŞK

Genç çiftin tanışma hikayesi ise oldukça ilginç. Müvekkilinin ifadesinde hazır bulunmak üzere Narkotik Büro Amirliği’ne giden güzel avukat Fatma Didem Dönmez, müstakbel eşi Fatih Kaya ile o esnada tanıştı. İlk görüşte birbirlerine aşık olan çift, 10 ay süren beraberliklerini mutlu sona ulaştırdı. Düğüne her iki ailenin akrabaları, yakınları ve dostlarının yanı sıra genç çiftin arkadaşları da katıldı.

  

PERİ KIZI GİBİYDİ

Davetliler, bembeyaz gelinlik içerisinde peri kızlarını anımsatan güzel gelinden gece boyunca gözlerini alamazken, damat bey de oldukça şıktı. Ağırlıklı olarak altın rengi süslemelerin kullanıldığı düğünde Dönmez ve Kaya aileleri örnek bir ev sahipliği sergiledi. Pistin bir an olsun boş kalmadığı düğünde eğlence geç saatlere kadar sürdü. Genç çift düğün sonrasında balayı için Antalya’ya gitti.

 

 

 

NASIL ARANDI: #avukat # Damat # düğün # Fatih Kaya # Fatma Didem Dönmez # Gelin # Narkotik Büro

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.