Artık CARAT GARAGE var...

2016-07-07    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-07-07
.stripslashes($urun->baslik).

Ezgi Ece BAKIRÖZÜ


 

2

 

Eğer siz de aracına gözü bakan; yıkanırken çizilmesinden, temizlenirken zarar görmesinden endişe eden; yağının-suyunun sürekli kontrol edilmesini isteyenlerdenseniz, şimdi size çok iyi bir haberimiz var.

 

İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümü öğrencisi olan Baturhan Arat, kendi hayalini gerçekleştirirken pek çok araç sahibinin de yüzünü güldürecek bir projeyi hayata geçirdi.

 

Kentimize kazandırdığı, son teknolojiyle hizmet veren Carat Garage Araç Bakım Merkezi’yle oto yıkama ve araç bakımı konusunda çıtayı bir hayli yükselten Arat, şimdi kısa sürede sektöründe bir numara olmanın mutluluğunu yaşıyor.

 

Carat Garage adıyla açılan merkez nano koltuk koruma; deri, koltuk, torpido ve plastik aksam koruma; pasta ve hızlı cila; motor yıkama gibi otomobil temizliğine dair her konuda alışılmışın dışında bir hizmet anlayışıyla çalışıyor.

 

Carat Garage ayrıca, otomobiliniziz lastik durumu, lastik basıncı, motor suyu, motor yağı, silecekler, cam suyu ve antifriz gibi bakımlarını da gerçekleştirip, müşterisini bu konularda bilgilendiriyor.


 

TEMASSIZ OTO YIKAMA

 

Ancak, Carat Garage’ın verdiği hizmetler içerisinde en çok ilgi çekeni, ilimizde ilk kez kullanılan otomatik temassız yıkama robotu.

 

Bu sistemle, sadece 4 dakika içerisinde otomatik robotla temizlenen aracınız, insan eli değmeden tamamen hijyenik bir hale geliyor.

 

Böylelikle hem aracınız temizlenirken bekleme süreniz azalıyor hem de otomobilinizin boyasına, kaportasına ya da herhangi bir aksamına zarar gelme olasılığı sıfırlanıyor.

 

Son teknoloji otomatik temassız yıkama robotu, aracı basınçlı su ve cilalı köpükle yıkıyor.

 

Önce aracın alt kısmını temizleyen robot, daha sonra aracın ölçülerini almak için keşif yapıyor.

 

Elde ettiği verilere göre yaptığı ön yıkamanın ardından işlemi cilalı köpük işlemiyle sonlandıran robot, 4 dakika sonra aracı teslim ediyor.

 

Böylelikle siz, üst kalite bu hizmetin mutluluğunu, Carat Garage ekibi ise gururunu yaşıyor.

 

Müşterilerine toplam 8 çalışanıyla hizmet veren Carat Garage, Sorumlu Personel Müdürü Enis Abur’un sektördeki tecrübesiyle her gün biraz daha gelişiyor.

 

1

 

Carat Garage’ın verdiği hizmetler içerisinde en çok ilgi çekeni, ilimizde ilk kez kullanılan otomatik temassız yıkama robotu.


 

caratgarage

 

SİZ KEYFİNİZE BAKIN

 

Baturhan Arat, Carat Garage’ı kurarken sadece araçları değil, araç sahiplerini de düşünmüş.

 

Merkezin bünyesinde hizmet veren Carat Cafe, aracını Carat Garage’a teslim ettikten sonra iyi vakit geçirmek isteyenler için var.

 

İnsanların araç temizliği esnasında sıkıldığını, hatta birçok kadın araç sahibinin bu sebepten dolayı aracını yıkatmayı uzun süre geciktirdiğini tespit eden Baturhan Arat, Carat Cafe’yi kurarak hizmet kalitesini artırmış.

 

Carat Garage müşterileri, 80'li yılların Amerikan retro çizgisinden esinlenilerek dekore edilen bu şirin kafede ücretsiz içecek, kurabiye ya da dondurma ikramıyla ağırlanıyor; aracını beklerken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor.

 

 

 

3

 

 

NASIL ARANDI: #Araba #Batuhan Arat #Carat Garage

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.