29-02-2024 17:43

Anneler Günü’nü kutluyoruz

2018-05-09    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-05-09
.stripslashes($urun->baslik).

HAZIRLAYAN: ASLI GENCAL-BÜŞRA SAVAŞ UÇARI

 

Biricik evlatlarını bin bir fedakarlıkla büyüten, bir damla gözyaşı aksa içi sızım sızım sızlayan, mutluluğuyla ondan daha çok mutlu olan annelerin; değerinin hep bilindiği ama yılda bir gün, tüm dünyada taçlandırıldığı bir aya merhaba diyoruz. Biz de bu ay ‘Anneler Günü’nden yola çıkarak, anneler ve çocuklarının keyfine keyif katacak önerileri derledik ‘Biz çok sevdik’ köşemizde.

‘Çocuk Lezzetleri’nde ise tam da mevsimine uygun bir çorba tarifine yer verdik. Bezelyeli enginar çorbasını hem siz hem de miniğiniz sevecek.

1 Anne 5 Soru’nun bu ayki konuğu, Dünyagöz Hastanesi Müdürü Sevim Aydın.  Sevim Hanım ile annelik üzerine yaptığımız söyleşiyi keyifle okuyacaksınız.

Işığı, sevimliliği ve tarzıyla bizi kendine hayran bırakan Yaman Dolgun, Kids Style’ın bu ayki modeli.

‘Ben Başardım’ sayfamızda ise azmi ve disiplinli çalışmasıyla yüzme alanında başarıdan başarıya koşan, küçük yüzücü Ahmet Ege Önder var.

Sevgi, sağlık, mutluluk, huzur bu ay da yanınızdan eksik olmasın.

Sevgilerimizle…

 

BİZ ÇOK SEVDİK

Bu ay sizler için mayıs ayını anlamlı kılan ‘Anneler Günü’ ile ilgili gözümüze çarpan, oldukça keyifli önerileri derledik.

 

Anne Çocuk Kampı

Doğada Liderlik Okulu

Nasuh Mahruki’nin Anneler Günü için özel olarak hazırladığı, 12-13 Mayıs tarihlerinde Durusu Park’ta gerçekleşecek olan bu kamp hem çocuğunuza hem de kendinize harika bir hediye olabilir. Biz bu kampı çok sevdik. Detaylı bilgi için www.dogadaliderlik.com

 

 

 

Sevgim Seni Bulacak

Nancy Tillman

Çocuk kitapları kategorisinde duygusal bir yazım diline sahip olan yazar Nancy Tillman’ın, çocuğunuza olan sevginizin her zaman ve her yerde onunla olacağını anlatan; okurken gözlerinizin dolacağı bu kitabı biz çok sevdik.

 

 

Alev Şenol Atölye

Anne Kız Kombin

Anne-Çocuk kombinleri ile özel günlerinizi daha şık ve renkli hale getiren Alev Şenol Atölye’nin koleksiyonunu biz çok sevdik.

 

 

Anne Çocuk Fotoğraf Çekimi

Neşem Cumhuriyet

11-13 Mayıs tarihleri arasında harika bir anınız olsun istiyorsanız, Neşem Cumhuriyet Stüdyo’da Anneler Günü konseptli fotoğraf çekimini kaçırmayın deriz.

 

 

 

NASIL ARANDI: #neşem cumhuriyet # alev şenol atölye #nasuh mahruki # anneler günü

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.