19-06-2024 13:41

Anadolu Ateşi Dans Okulu açıldı

2018-10-06    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-10-06
.stripslashes($urun->baslik).

HABER:TAHA AHMET ÖZEL

Bugüne kadar yapılan yurtdışı turneleri ve tanıtım çalışmalarıyla dünyanın sayılı dans toplulukları arasında gösterilen çocukları ve yetişkinleri dansın keyifli dünyasına davet eden Anadolu Ateşi Dans Okulu açıldı. 41 Burda AVM’nin zemin katında gerçekleşen açılış programına çok sayıda sanatsever katıldı.

45 MİLYON SEYİRCİYE ULAŞTIK

Anadolu Ateşi Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan açılışta bir konuşma yaptı. Erdoğan “Biz burada önce insan olmayı öğreten duruş eğitimi veriyoruz. Daha sonra fiziksel duruş ve dans eğitimine geçiyoruz. Çağa ve zamana uygun bakabilmek, doğu batı danslarını sentezlemek için elimizden geleni yapıyoruz. 1999’dan bugüne kadar toplamda 45 milyon seyirciye ulaştık. 27 kıvılcım dansçısı var. Hepsi dans etmeye 4 yaşında başlamışlardı. Şimdi Avustralya turnesine gidiyorlar” dedi.

MUTLAKA BİR GÖSTERİ YAPACAĞIZ

Erdoğan konuşmasının devamında “Bizim elde ettiğimiz bu başarı Türkiye gösteri sanatlarında olmuş bir şey değil. Bu başarının semeresini alıyoruz. Gittikçe çoğalıyoruz. Adana’da Çanakkale’de Bursa’da şubeler açacağız. Velilerden istediğimiz tek şey çocukları yalnız bırakmamanız. Güzelleşmenin en güzel yolu dans etmektir. Her insan hayatının bir bölümünde dans eğitimi almalı. Söz veriyorum burada da mutlaka bir gösteri yapacağız” ifadelerini kullandı.

Mustafa Erdoğan konuşmasından sonra hayranlarını kırmadı, onlarla bol bol fotoğraf çektirdi. Daha sonra Anadolu Ateşi Dans Okulu’nu gezen Erdoğan burada çocuklarla sohbet etti, onlarla yakından ilgilendi.

PEK ÇOK BRANŞTA EĞİTİM

Geçtiğimiz hafta başlayan ücretsiz demo dersleriyle dans tutkunlarını bir araya getiren Anadolu Ateşi Dans Okulu, uzman eğitmen ve koreograf kadrosuyla Kocaelileri sanatla buluşturacak. Anadolu Ateşi Dans Okulu’nda bale, tango, hip hop, jimnastik, modern dans, drama ve tiyatro branşlarında hem çocuklara hem de yetişkinlere eğitim verilecek.

NASIL ARANDI: #anadolu ateşi # 41 Burda # mustafa erdoğan # dans eğitimi #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.