19-06-2024 14:09

Ameliyatsız gençleşin!

2017-07-05    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-07-05
.stripslashes($urun->baslik).

Cildiniz esnekliğini mi kaybetti? İnce kırışıklıklar, ciltteki lekeler ve renk bozuklukları canınızı mı sıkıyor? Göz kapağınızın düşüklüğünden mi rahatsızsınız? Yılların izlerini ortadan kaldırmak istiyor ancak cerrahi müdahaleden mi çekiniyorsunuz? O halde size bir müjdemiz var. Cilt yenilemede devrim yaratan ‘Jett Plasma Lift’ teknolojisiyle tüm bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Hem de narkozsuz, neştersiz, dikişsiz, ağrısız, acısız… Belirgin bir ifade değişikliği yaratmadan genç kalmak isteyen ünlülerin de tercihi olan bu sistemi Özel Bennu Polikliniği ayağımıza kadar getirdi.

İLİMİZE GETİRDİ

İlimizin tanınmış doktorlarından Fuat Ayar’ın sahibi olduğu Özel Bennu Polikliniği, cilt yenilemede devrim yaratan teknolojiyi ilimize taşıdı. Sektördeki yenilikleri yakından takip ederek dünya ile aynı anda müşterilerinin hizmetine sunan Dr. Fuat Ayar, son olarak ‘Jett Plasma Lift’ adı verilen cihazı Özel Bennu’ya getirdi. Bu cihaz sayesinde cerrahi müdahaleye gerek duymadan yüzünüzdeki ve vücudunuzdaki çizgilerden, kırışıklıklardan, lekelerden, sarkma ve çökmelerden kurtulabileceksiniz.

ÇATLAKLARA ELVEDA

Jett Plasma Lift’i benzerlerinden ayıran en önemli özellik hem kozmetik amaçlı kullanılması, hem de küçük cerrahi işlemler yapması. Bu tıbbi cihaz cilt tedavilerinde, çok küçük kılcal damar kanamalarının giderilmesinde, küçük siğillerin alınmasında ve de yüz bölgesindeki kızarıklıkların, kırmızı damarların, akne ve pigment noktalarının giderilmesinde kullanılıyor. Cihaz ayrıca yara izlerinde ve çatlaklarda da oldukça etkili.

DÜŞÜK GÖZ KAPAĞI

Bu cihaz aynı zamanda cerrahisiz göz kapağı uygulamaları için de çok uygun. Gözün kendisine zarar vermeden, göz etrafındaki bölgeye direkt olarak verilecek akımla hem düşük göz kapağı hem de kırışıklıklar cerrahi müdahaleye gerek kalmadan yok ediliyor. Özel Bennu Poliklinik’in sahibi Dr. Fuat Ayar, kullandıkları cihaza o kadar güveniyor ki; “Birkaç seans sonrasında düşük göz kapağının buharlaşıp uçtuğuna tanık olacaksınız” diyor.

SARKMALARDA

Jett Plasma Lift, dekolte bölgesindeki kırışıklıkların giderilmesinde çok etkili olduğu gibi kadınların en büyük kabusu olan kol sarkmalarını da ortadan kaldırıyor. Jett Plasma Lift, göz çevresi ve göz kapaklarında çok daha rahat ve sorunsuz çalışıyor. Çevre dokuya hasar vermeden ve fazla ödem oluşturmadan yağ bezeleri, cilt bozukluklarını ve et benlerini rahatlıkla alıyor.

KIRIŞIKLIKLAR İÇİN

Jett Plasma Lift ile kırışıklıkları gidermek çok daha kolay. Bu cihazla, derin kırışıklıklar ve etraf dokusunda bir milimetrekare alanlık onlarca mikro yanıklar oluşturuluyor. Mikro yanıklar iyileştiğinde, kırışıklıklar geri çekilerek kapanıyor. Seans sayısı ise uygulamaya göre değişiyor. Ameliyatsız göz kapağı uygulaması 1 seans, cilt gençleştirme 6-10 seans (Haftada 1-2 seans), leke tedavisi 1-3 seans (Seans aralıkları 1 hafta), kılcal damar tedavisi 1-2 seans (Seans aralıkları 1 hafta).

UZMAN EKİP

Özel Bennu Polikliniği’nde ayrıca bölgesel incelmeden lazer epilasyona, leke tedavisinden cilt bakımına kadar her türlü estetik ve medical uygulamalar yapılıyor. Bu uygulamaların tamamı konusunda uzmanlaşmış hekim ve estetisyenler tarafından, modern tıp teknolojileri kullanılarak gerçekleştiriliyor. Özel Bennu Polikliniği’nde sterilizasyon koşulları da eksiksiz sağlanıyor. Ameliyat masasına yatmadan gençleşmek isteyenlerin yeni adresi Özel Bennu Polikliniği olacak.

 

Jett Plasma Lift ile neler yapılabilir?

 • Ameliyatsız göz kapağı uygulaması
 • Cilt gençleştirme
 • Kırışıklık tedavisi
 • Akne izleri
 • Akne tedavisi
 • Ameliyat izleri
 • Atrofik skarlar
 • (Çöküntülü yara izleri)
 • Et benleri
 • Siğiller
 • Yüzeysel lekeler
 • Kılcal damarlar
 • Plazmaporasyon

İLETİŞİM
Adres: İnönü Cad. Irmak Apt. No: 71, Kat:1 İzmit
Telefon: (0262) 331 33 30

 

NASIL ARANDI: #Bennu Poliklinik

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.