Altında 25 yıllık tecrübe; Safir Gold

2020-07-06    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-07-06
.stripslashes($urun->baslik).

Muharrem Boztürk, kuyumculuk sektöründe edindiği 25 yıllık tecrübeyi bir aile şirketi olan Safir Gold’u kurarak taçlandırdı. İş hayatına 1996 yılında İzmit’in meşhur saatçisi Kadir Saat’te çırak olarak başlayan, 2005 yılında Atasay Kuyumculuk’a geçerek kuyum sektörüne atılan, yoluna 2011 yılında Salih Sarıkaya ile birlikte kurduğu Tuğra Kuyumculuk’la devam eden Muharrem Boztürk, bu dönemde kimsenin cesaret edemediğini yaptı, kendi kuyum mağazasını açtı.

 

 

25 YILLIK TECRÜBE

Safir Gold’u, yeğenleri Fatih Boztürk ve Ahmet Boztürk ile birlikte açan Muharrem Boztürk, 25 yıllık tecrübesini artık yeni yerinde konuşturuyor. Safir Gold, Boztürk’ün çeyrek asırlık deneyimi sayesinde açıldığı ilk günden itibaren büyük ilgi görüyor. İzmit İstiklal Caddesi No: 40’ta, Kuyumcular Çarşısı’nın hemen çıkışında, eski Evin Şarküteri’nin olduğu dükkanda sabahın erken saatlerinden itibaren müşterilerini ağırlayan Muharrem Boztürk, güvenin ve kalitenin adresi olarak Safir Gold’u gösteriyor.

 

 

ALTININ HER ÇEŞİDİ

Muharrem Boztürk, yastık altı birikimini en iyi şekilde değerlendirmek, şıklığı ve zarafeti üzerinde taşımak isteyenleri mağazasına bekliyor. Bilezikten küpeye, yüzükten kolyeye, mücevherden en şık setlere kadar altının her çeşidini bulabileceğiniz mağazanın en güzel yanı, içeriye adım atar atmaz kendinizi bir aile ortamında bulmanız. Evinizdeymişçesine rahat bir alışveriş ortamı sunan Safir Gold; Muharrem Boztürk, Fatih Boztürk, Ahmet Boztürk, Oğuz Balkaya ve Harun Çavuşoğlu olmak üzere 5 kişilik uzman ekibiyle hizmet veriyor.

Paranın kendileri için araç olmaktan öteye geçmediğini özellikle vurgulayan Muharrem Boztürk, “Safir Gold’da tecrübemi sevdiklerimle ve sevenlerimle paylaşmak istiyorum. Mütevazı olmayacağım, bu sektörde çok iyiyim.

Güven, adalet ve hak konusunda çizgimi bozmadan bugünlere geldim ve bu çizgiyi sürdürmeye kararlıyım. Mağazamıza gelip, mutlu ayrılmayan kimse olmadı, olmayacak. Buraya gelen herkes kendisini aile ortamında hissedecek, bunun garantisini veriyorum” dedi.

 

İNSAN VE GÜVEN KAZANDIK

Ticaretteki felsefesinin ‘kazanmak ve öğrenmek’ olduğunu açıklayan Muharrem Boztürk, “Kazanmaktan kastımız hiçbir zaman para olmadı. Altın işi her zaman güvene dayalı olmuştur. Kuyumculuk işine çıraklıktan girdim ve bu tecrübe bana sektörde asıl olanın para değil güven olduğunu öğretti.

Biz insan kazandık, güven kazandık. Bu da 25 yıllık tecrübenin meyvesi oldu. Allah’a çok şükür, doğru bir anlayışla ticaret yaparak Kocaeli’de güzel bir yere gelmeyi başardım” diye konuştu.

 

KİMSEYİ MAĞDUR ETMEDİK

Pandemi sürecinde müşterilerini mağdur etmediklerini de söyleyen Muharrem Boztürk, şöyle devam etti: “Bankadan parasını çekemeyen vatandaş, yastık altı birikimini kuyumcularda nakde dönüştürdü, ihtiyacını karşıladı. Bu süreçte vatandaşa hiç zorluk çıkarmadık, mağdur etmedik. Aksine yardımcı olarak ekonomik sıkıntıya girmelerinin önüne geçtik. Kuyumcular bu süreçte vatandaşın mahalle bakkalı gibi oldu desem yanlış olmaz. En çok bize güvendiler. Altın müşterisi pandemi sürecinde mağdur edilmedi. Vatandaş da bu süreçte gördü ki en değerli birikim altın.”

 

MÜŞTERİLERİNİ BEKLİYOR

Pandemi dolayısıyla bakanlığın açıkladığı hijyen kurallarına uygun şekilde önlemlerini aldıklarını söyleyen Muharrem Boztürk, herkesi aile sıcaklığındaki mağazasına davet ediyor. Siz de mücevher ve altınınızı güvenilir ellerden almak istiyorsanız Safir Gold’a mutlaka uğramalısınız. Muharrem Boztürk ve ekibi, vizyonları ve güvene dayalı esnaflık anlayışıyla Safir Gold’da birikiminizi en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olacak.

 

İLETİŞİM

Adres: İstiklal Caddesi No: 40, Kuyumcular Çarşısı çıkışı (Eski Evin Şarküteri’nin bulunduğu dükkan), İzmit/ Kocaeli

Telefon: 0532 327 70 53 - 0 262 324 94 66

Instagram: @safirgold41

NASIL ARANDI: #Muharrem Boztürk # altın # safir gold # güven # esnaf # şıklık # zarafet # yatırım # bilezik # küpe # kolye # yüzük # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.