24-05-2024 07:38

Aklınızı çelmeye geldik!

2019-03-04    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-03-04
.stripslashes($urun->baslik).

“Bahar, yalvarırım çek git işine! Salma üstüme çiçeklerini, aklımı çelme!” dese de üstad; bendeniz, tıpkı çiçek açan ağaçlar gibi kışa el sallayıp, baharı selamlamaya hazırlanıyorum. Üzerime çiçeklerini salmasına da itirazım yok, aklımı çelmesine de...

Aksine doğanın yeniden uyanışına şahitlik edeceğim o ılık günleri büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum. İçimizi karartan sisli puslu havanın, yerini güneşli günlere bırakmasını; baharla birlikte yeniden canlanan doğanın bir cümbüşüne dönüşmesini; kış boyunca toprak altındaki yuvalarında gizlenen karıncaların ortaya çıkmasını; tomurcuklarını patlatmak için fırsat kollayan çiçeklerin açıp mis gibi kokularını etrafa yaymasını; kuşların senfoni orkestrası kurup her sabah konser vermesini ve bütün bunların aklımı çelmesini bekliyorum.

Baharla birlikte yenilenmek istiyorum. Bu şartlarda buna hepimizin fazlasıyla ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Bu arada Kocaeli Life’ın mart sayısıyla birlikte sizin de aklınızı çelmeye geldiğimizi ifade etmek istiyorum.

Evet, ilkbaharın ilk sayısıyla karşınızdayız. İlkbahara özel olarak baharın renklerini yansıtan, ışıltısını saçan, bir o kadar enerjik ve dopdolu bir sayı hazırladık sizlere.

Gelelim mart sayısında neler olduğuna...

★ ★ ★

Kapağımızda otomotiv sektörünün en renkli çifti, Hülya-Ferhat Tanrıbilir var. İş hayatındaki başarıları kadar hareketli sosyal hayatlarıyla da tanınan Tanrıbilir çiftini daha yakından tanımak istiyorsanız, bu röportajı kaçırmayın!

Mart sayımızda düşleri gerçeğe dönüştüren bir okul, Düşün Okul Öncesi Eğitim Kurumu’nu keşfedecek, buram buram Trabzon kokan Manişak Kafe’ye konuk olacaksınız.

Yine bu sayıda medya sektörüne yeni bir soluk getiren Kocaeli Fikir’in fikir babası Yakup Üstün’ün hayallerini öğrenecek, kaş profesörü Suzan Türk’ten doğal kaşların tüyolarını alacaksınız.

Hunza Camp’ın diyetisyeni Türkan Dayıoğlu ile yaşamın çarkını döndürecek, Yeni Corolla’nın hibrit versiyonuna hayran kalacaksınız.

Mart ayında sevdiklerine tatlı bir sürpriz yapmak ya da en özel günlerini unutulmaz kılmak isteyenleri de unutmadık, Pelin Butik Pasta’yı sizler için sayfalarımıza taşıdık.

★ ★ ★

İlkbahara girerken yenilenmek lazım dedik ya… Saç tasarımından kişisel bakıma, güzelliğinize güzellik katacak son trendler için Ali Gür Kuaför’ün NCITY şubesinin kapısını çaldık.

Modayı da unutmadık... Toprak Temel’in hazırladığı Moda Kulübü’nde 2019’un yaz trendlerini bulacak, değişimden yanaysanız tarzınızı buna göre belirleyeceksiniz.

Güzellikten sağlığa, eğitimden spora her konuda yeni yüzler, yeni fikirler ve yeni mekanlarla tanışacağınız dopdolu bir sayı hazırladık sizler için.

Bahar; yeni umutlar, güzellikler, neşe, keyif ve bol bol enerji getirsin hepimize…

Sevgiyle kalın.

NASIL ARANDI: #serpil çolak # kocaeli life #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.