13-04-2024 09:31

Ahmet Bahar’ın kızı evlendi

2016-11-15    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-11-15
.stripslashes($urun->baslik).

Derince’de geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen, DSP’nin eski ilçe başkanlarından Ahmet Bahar, kızını evlendirdi. Bahar Elektrik’in sahibi Ahmet Bahar ve Nuray Bahar çiftinin güzel kızları Hande, İstanbul’da yaşayan Selfinaz-Lütfü Gönültaş çiftinin yakışıklı oğulları Burhan’la dünya evine girdi.

 

GÖRSEL ŞÖLEN

İlko İlaç firmasında çalıştıkları dönemde tanışan Hande Bahar ile Burhan Gönültaş yaklaşık 2 yıl süren birlikteliklerini evlilikle taçlandırırken, genç çifti bu mutlu günlerinde protokolün yanı sıra akrabaları, yakınları ve dostları da yalnız bırakmadı. Derince’de gerçekleştirilen düğünde Bahar ve Gönültaş aileleri örnek bir ev sahipliği sergiledi.

 

BAŞKANLAR GELDİ

Düğüne Derince Belediye Başkanı A.Haydar Bulut, eski başkanlar Dr.Aziz Alemdar ve Halit Altuntaş, CHP İl Kadın Kolları eski Başkanı Sevim Özen, MHP’nin eski ilçe başkanı Emin Şimşek, MHP’li meclis üyesi Yasin Özecik, ADD Derince Şube Başkanı Sefa Karahasan ve Derinceli mahalle muhtarları da katıldı.

 

SİDE’YE GİTTİLER

Meşaleler eşliğinde salona giren çift, davetlilere görsel bir şölen yaşattı. Baştan sona neşe içinde geçen düğünde genç çift, davetliler tarafından takı yağmuruna tutuldu. İlaç mümessili olan Hande-Burhan Gönültaş çifti, işleri nedeniyle İstanbul’da oturacak. Genç çift balayı tercihini ise Antalya Side’den yana kullandı.

 

 

NASIL ARANDI: #Ahmet Bahar # Bahar Elektrik # Derince # DSP # Hande Bahar

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.