2021’in en iyisi seçildi: Ayşe Sayan Organizasyon

   0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 29/04/2022
İmza attığı her organizasyonla fark yaratan Ayşe Sayan Organizasyon ve Masal Wedding’in kurucusu Ayşe Sayan’ın başarısı, aldığı ‘Yılın En Başarılı Organizasyon Firması’ ödülüyle taçlandı
.stripslashes($urun->baslik).

İlimizin alanında en başarılı markalarından Ayşe Sayan Organizasyon ve Masal Wedding’in kurucusu Ayşe Sayan, sezona hızlı başladı. Kendi tasarımı olan muhteşem kaftanları, peri masallarını aratmayan kına gecesi konseptleri; hayalleri gerçeğe dönüştüren düğün, nikah, söz, nişan, sünnet, tanıtım organizasyonları ve düzenlediği kurumsal etkinliklerle 2021 yılının en çok konuşulan isimlerinden olan Ayşe Sayan, 2022 ilkbahar-yaz döneminde oldukça iddialı.

SINIRLARI ZORLUYOR

8 yıl önce kurulduğu günden beri istikrarla büyüyen, yaptığı hiçbir işte kaliteden ödün vermeyen, imza attığı her organizasyonla başarısını bir kez daha kanıtlayan başarılı iş kadını, güçlü kadrosu ve hayal gücünün sınırlarını zorlayan konseptleriyle beklentileri en üst seviyede karşılamaya devam ediyor. 2022 ilkbahar ve yazında gerçekleşecek her türlü organizasyon için hazırlıklarını tamamlayan Ayşe Sayan, yeni sezonu da yepyeni konseptler, sıra dışı organizasyonlar ve sürprizlerle karşılıyor.

ÖDÜL ALDI

Kocaeli’de ve diğer illerde gerçekleştirdiği organizasyonlara hız kesmeden devam eden Ayşe Sayan, 2021’de yaptığı başarılı çalışmaları aldığı ödülle de taçlandırdı. ‘Kocaeli’nin En’leri’ organizasyonunda, yılın en başarılı organizasyon firması ödülüne layık görülen Ayşe Sayan, ödülünü alırken yaptığı konuşmada “8 yıl önce hayalleri gerçeğe dönüştürmek için çıktığımız bu yolda, kaliteden asla ödün vermeden ilerliyoruz. Yeni sezonda da imza attığımız her organizasyonla fark yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

NASIL ARANDI: #ayşesayan #ayşesayanorganizasyon #masalwedding #organizasyoncu #davet #düğün #kına #kaftan #başarı #eniyiorganizasyoncu #kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.